Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez milyen csípés lehet?

Ez milyen csípés lehet?

Figyelt kérdés

3 nappal ezelőtt jelent meg rajtam ez a kis dudor a bal kezemen, a hajlatomban(kb. ahonnan a vért szokták venni.) Arra gondoltam, hogy valami megcsípett, de nem nagyon hasonlít semmilyen féle csípésre. Elhelyezek itt 3 linket, mert csináltam róla képeket. Sajnos annyira sok minden nem látszik rajtuk, de a dudor körül kb 1 centis körben pirosas-rózsaszínes színű a bőröm, viszket, fáj és olyan mintha égne, vagy tűvel szúrkálnák abban az 1 centis részben körülötte.

A linkek:

[link]

[link]

[link]



2020. szept. 10. 15:03
 1/4 vantel ***** válasza:
Nekem nem mutatja a kéet.
2020. szept. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert engedelyt kell adni mindenkinek...

En meg ezert nem adom ki emailcimem

Inkabb toltse fel valamyen mas tarhelyre kerdezo.

Kepfeltoltes pl

2020. szept. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]


Így már muatatja a képet? A pontot töröljétek ki, mert csak így engedte megosztani.

2020. szept. 10. 16:19
 4/4 A kérdező kommentje:
A "képfel.toltes"-nél a pontot törölni kell és úgy már megnyitja a képet. Legalábbis nekem megnyitja.
2020. szept. 10. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!