Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » COVID-19 ÚJ INTÉZKEDÉS A...

COVID-19 ÚJ INTÉZKEDÉS A JÁRVÁNY ELLEN: a szórakozóhelyeket 23 órakor be kell zárni. Ezek szerint a fertőzés veszélye 23:00 után nagyobb?

Figyelt kérdés

2020. szept. 16. 18:40
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Tartózkodom
25 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Este lehet a gengszterebb vírusok mászkálnak, napközben meg csak a kisiskolás vírusok.
2020. szept. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Nappal pihennek a vírusok, éjjel meg elindulnak randalírozni a városban. Közben ezt mondják: GRRR! Vicc ez az egész, de örülök, hogy vannak emberek akik még tudnak gondolkodni.
2020. szept. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Igen, bár nem tudom hogy ez miért meglepő azok után hogy a boltokban, focimeccseken, Balatonnál nem csak az iskolákban és buszokon fertőz.
2020. szept. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem, de talán elmegy a hmcs-k kedve buliba menni, ha már fél óra után ott kell hagyni.
2020. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem a vírus, hanem az emberek viselkedése a meghatározó.
2020. szept. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2-es! a GRRR részen jót nevettem!
2020. szept. 18. 01:57
 7/8 anonim ***** válasza:
6%
Tudjátok mi megy este a szórakozóhelyeken? Sokan 10-11 körül végeznek a melóvalés mennekd oda, a fiatalok, egyetemen órák után is akkor mennek szórakozni . De ez alatt elég durva italozást , szexet tapogatást stb is kell érteni. Aki nem jár iylen közegbe megértem , hogy nem látja át , de van értelme ennek a 11 órakor zárjuk le dolognak. Este jóval durvábban mulatnak higgyétek el. NYlván lesz egy réteg aki házibulikban , vagy kint megpróbálja majd folytatni , de most az ősz közeledtével pl. kint nem lesz egyszerű. ÉS egy házibuliban azért nincs annyi ember.
2020. szept. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Minket nem nagyon hat meg ez a dolog. Egy kb. 15-20 fős baráti társasággal szoktunk 2 hetente összeülni és iszogatni szórakozóhelyeken. Eddig mindig 8 körül kezdtünk, de most már megbeszéltük, hogy a következő összeröffenés már 5-től lesz. 11-ig szerintem végünk is lesz, de ha mégsem, akkor havernál folytatjuk utána vagy pincébe. Így lesz megoldva a dolog.
2020. szept. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!