Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megrazott a hajszarito?

Megrazott a hajszarito?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kb 5 perccel ezelott ki szerettem volna huzni a hajszaritot a hosszabitobol, de a kezemet megcsapta az aram (?) nagyon gyorsan elrantottam, talan egy szempillantasig sem volt ott es csak kb a tenyerem feleig ereztem egy bizsergest ami el is mult. Hivjak orvost? Lehet baj?
2020. szept. 16. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Soha tobbe ne hasznald. Ha kis razast ereztel, szinte biztos, hogy semmi. Amugy valoban 24 oran at figyelni kell, es ha van valami, akkor mentot hivni. De egy klasszikus aramutesnel alig tudod elengedni, es rohadtul faj.

Engem csak villanypasztor csapott meg, mikor tehennel baratkoztam. Baromi sokkolo erzes volt, de az a feszultseg meg nem volt veszelyes.

2020. szept. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A konnektort is meg kene nezetni, lehet ott van a problema. Amig ez nem tortenik meg, addig azt a konnektort se hasznald!
2020. szept. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!