Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez a lábamon? Szerintem...

Mi ez a lábamon? Szerintem nem szemölcs. Képpel

Figyelt kérdés

[link]


Kb 4 éve van a lábamon, ez előtt a nagylábujjam tövébe volt egyszer, azt sikerült kivágnom és elmúlt. Ezzel már próbáltam mindenféle ecsetelőt, házi szemölcs lefagyasztót, kivágni, semmi sem segített. Bőrgyógyász újabb ecsetelőt írt fel rá, nem váltottam ki, nem segít. Pár hónapja kezd mellé nőni egy ugyanolyan. Amellett, hogy undorító, fájdalmas rálépni is. Mi ez és hogy tüntethetném el? Lányként különösen feszélyez és idegesít.



2020. szept. 18. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Tyúkszem, ártalmatlan, de sajnos mindig visszanő.

Tapasszal, kivágással tudsz segíteni.

2020. szept. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Neked miért van sapka 2 lábujjadon??
2020. szept. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szalicilsavas ecsetelo jó rá. De állandóan legyen rajta. Fürdés után mindig rakj újat. Fel fog puhulni és ki fog esni.
2020. szept. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egy hajléktalan láb
2020. szept. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es, ejnye ejnye, nőjjőn az orrodra egy ilyen. 😀😀😀Amúgy az ecsetelők tényleg nem segítenek ha tyúkszem, csak a kimetszés tűnteti el végleg.

A szalicilsavasrol nincs viszont tapasztalatom.

Mindenképpen egy jó borgyogyaszhoz menj el, s mond el neki ha lehet vele beszélni hogy az ecsetelők nálad nem váltak be, kaparja ki.

Nem fajdalmas, lefagyassza elotre, szinte nem is erzed, de csak ha tyukszem, szemölcs esetében. Ami erről a képről nem egyértelmű.

A tyúkszem alap esetben olyan rücskös, lemezes felszínű, tagolt.

2020. szept. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. nem sapka, hanem zokni természetesen. 😅 és hajléktalan sem vagyok, hidd el nekem a legrosszabb, hogy ilyen sz*rság van a lábamon. talán keresek egy másik bőrgyógyászt, hátha az kiszedi... bár mondom, próbáltam magam is kivágni, de visszaalakul ilyenné. az ecsetelő, meg sajnos tényleg nem használ.
2020. szept. 19. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!