Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hetek óta tartó köhögés...

Hetek óta tartó köhögés vírusfertőzes után?

Figyelt kérdés
Augusztus végén megbetegedtem, vírusfertőzes enyhe tünetekkel, ami elmúlt de a köhögés azóta is van. Naponta párszor köhögök de tüdőből, elég csúnya, de váladék már rég nem jön, ez ilyen irritáció inkább. Erdékelne másnak is van/volt ilyen nem múló köhögése és sikerült valahogy kezelni?

2020. szept. 23. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Februárban voltam beteg 2.5 hetig tartott...minden más láz torokfájás stb elmúlt... Viszont utána még egy hónapig köhögtem én is tüdőből... Utána magától elmúlt... Hiába szopogato tabletta stb...semmi nem használt... Tea sok mézzel ami enyhítette
2020. szept. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ de jó neked hogy túl vagy rajta.

Tegnap egész jól voltam alig köhögtem, és elmentem biciklizni 1 órát, ma pedig végig köhögtem az egész napot. Nagyon idegesít hogy nem múlik :(

2020. szept. 23. 17:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!