Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől jön elő az extraszisztol...

Mitől jön elő az extraszisztole?Valaki tud rá magyarázatot,hogy mi váltja ki?

Figyelt kérdés
Az orvosom azt mondta stressz,de sokszor nincs semmi bajom,és mégis csinálja és napokig.Tegnap megint elkezdte,pedig mostanába tökre nyugodt napjaim vannak,úgyhogy most a stressz nem válthatta ki,de akkor mégis mi?Már elegem van,évek óta így élek,már unom,mi lesz velem idős koromra,már ha megélem.

2020. szept. 24. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Stressz, ijedtség, félelem, néha nem lehet megmagyarázni. Nem ártana egy 24 órás EKG neked, nehogy valami ritmuszavar legyen a háttérben.
2020. szept. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan tenyleg az idegeim, de hallgass az 1-esre, mert manapsag tenyleg a lo masik oldalara estek. Meg szivritmus-zavart is panikbetegsegnek neznek.

Barmi is az oka, remelem, kimutatjak es onnantol hat ra a kezeles. De ha birod, esetleg csak Covid utan.

Addig ha felirtak nyugtatot, szednem. Nekem es egyre tobb ismerosomnel ez a verzio volt. Tudat alatti stressz, ami igy jelentkezett.

2020. szept. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Voltam ekg-n pár hónapja,rendben volt.1 éve meg szív uh-on is voltam.
2020. szept. 24. 20:25
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Anyukamnak a 24 oras is fent volt, tobbszor neztek korhazban, neki biztosan idegalapon volt nagyon fiatal kortol. Antidepresszanstol mult el teljesen.

Nekem is nyugtato es foleg kesobb antidepresszans segitett.

Csak egy rokonunknal tortent forditva, panikbetegnek nyilvanitottak, pedig tole nagyon tavol all. Evekkel kesobb ismertek el, hogy tenyleg szivritmus - zavar, de egyik hirhedt videki korhazban neztek.

2020. szept. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is felírtak frontint,de nem szedem,nem sok jót hallottam róla és társairól.
2020. szept. 24. 21:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!