Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Huzamosabb ideig elhúzódó...

Huzamosabb ideig elhúzódó alkoholfogyasztásnak lehet hasmenés a következménye?

Figyelt kérdés
Az a helyzet állt elő,hogy körülbelül egy hete megy a hasam. Az elmúlt időben elég sűrűn fogyasztottam alkoholos italt (főként sört,de esetenként ment mellé egy-két rövid is),lehetséges,hogy az alkohol annyira irritálja a beleimet,hogy több mint egy hétig tartó hasmenést okozzon? Vagy ez inkább valamilyen emésztőrendszeri fertőzés lehet inkább? Ha holnap reggel nem érzem magamat jobban,akkor bejelentkezek a dokinál,csak azért írom ki a kérdést,hogy hátha valakinek van vagy volt tapasztalata hasonlóval.
2020. szept. 27. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, az iszákosok alsónadrágja tipikusan vonalcsíkos emiatt. Bélgyulladást csinálsz magadnak az alkoholizmusoddal.
2020. szept. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Máj miatt is lehet, ha azt terheled túl, akkor is simán hasmenésed lesz, ha egyébként a beleidnek semmi baja.
2020. szept. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokaknál okoz másnapi hasmenést akkor is, ha alkalomszerűen isznak.
2020. szept. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amióta jelentkezett a hasmenés,azóta nem ittam egy korty alkoholt sem,tehát kb egy hete nem ittam semmilyen alkoholt,mégis fáj a hasam meg gyakran van hasmenésem. Egyébként az érzést ahhoz tudnám hasonlítani,mintha valami égetné a beleimet. Tehát ilyen savas jellegű hasmenésem van.
2020. szept. 27. 10:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg háziorvosodat, vagy próbálkozz vény nélküli savkötővel.
2020. szept. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!