Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lenne két kérdésem: 1. Ha...

Lenne két kérdésem: 1. Ha reggel hosszú ujjú pizsamában mosok fogat/fésülködök stb, mennyire lehet megfázni, ha nincs meleg a szobában? 2. Az mennyire furcsa, ha hosszú ujjúban kényelmetlen nekem arcot mosni?

Figyelt kérdés
2020. szept. 29. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát valószínű, hogy az alatt a 10 perc alatt nem fogsz megfázni. De vegyél fel egy köntöst, miután arcot mostál. Miért lenne furcsa, hogy nehéz arcot mosni hosszú ujjúban? Nekem is mindig folyik le a könyökömön a víz :D Felkelsz, arcot mosol feltűrt pizsamaujjal, majd megtörölközöl, felveszed a köntösödet, és fogat mosol, megfésülködsz. Így tutira nem fogsz megfázni.
2020. szept. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Öszintén szólva még soha nem jutott eszembe, hogy fogmosás közben meg lehetne fázni.


Én mindig pizsama meg egyebek nélkül mosakodok, mosok fogat, stb, illetve a fürdöszobában szoktam felöltözni és ez idö alatt mindig - télen is - az ablak teljesen nyitva van. Még soha nem fáztam meg!

2020. szept. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Neked jó akkor így, de én pl. mosakodásnál általában bekapcsolom a hősugárzót, mert anélkül elég hűvös van a fürdőszobában, és majdnem fázom.
2020. szept. 29. 09:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Éppen azért fogsz megfázni, betegeskedni mert abszolút semmi ellenállóképességed, edzettséged sem lesz, ha mindig csak melegben tartod magad.
2020. szept. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem tudom, alapból csak 17 fok van télen a fürdőszobánkban, szerintem az nem elég
2020. szept. 29. 10:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!