Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pitvarfibrilláció miatt...

Pitvarfibrilláció miatt vérhigító kezelésre szorulok. Jelenleg Clexane 0,4-est kapok, de sajnos vérzést okoz néhány óra múlva. Beadhatom-e a következő adagot ugy. hogy vérzek?

Figyelt kérdés

2020. szept. 30. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha elszándékozol vérezni... nyugodtan.
2020. szept. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne add be. És ne diákoktól, háziasszonyoktól, meg unatkozó hülyegyerekektől kérj speciális orvosi tanácsokat, hanem az orvosodtól.
2020. szept. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Apànak volt ilyene,de õ xareltot szed 10mg-t és màr 2 éve,az orra sem vérzett tõle soha.hàlistennek.
2020. szept. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,Apának más betegségéből kifolyólag kell szednie de neki is volt pitvarfibrillacioja igaz csak egyszer,de azóta ezt a gyógyszert szedi.
2020. szept. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És mégis mid vérzik?
2020. szept. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megkérdezem az orvosomat, csak kíváncsi voltam más is jár-e ebben a cipőben, sokan szednek véralvadásgátlókat, nekem ez a harmadik fajta, mindegyikkel így jártam....
2020. okt. 1. 08:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Remélem jobb lesz!
2020. okt. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!