Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ha néha nem emlékszem...

Mi lehet ha néha nem emlékszem a pár másodperccel ezelőtt megtörtént dolgokra?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és azt vettem észre 1 hónapja, hogy egy hangot vettem fel a barátnőim jelenlétében, és amikor visszahallgattam felére nem emlékeztem, és azt sem tudtam h közben erről beszéltünk, ugyanis én is benne voltam a beszélgetésben.

másodjára a barátom mondta nekem hogy mikor és hol találkozunk, és nem is emlékeztem arra hogy mi ezt megbeszéltük, ennek köszönhetően gondot okoztam:S

barátnőmmel teát ittunk, hülyeségből koccintottunk, és nem tudtam min nevet...állítólag már 5.et koccitottunk hülyeségből, amikor én csak az utolsó 2re emlékeztem. bár ezekszerint nem is biztos h azok voltak az utolsók...

nem csak ennyi történt volt még más ilyen is csak hirtelen ezek amik eszembe jutottak.

az lenne a kérdésem, hogy volt e már valakivel ilyen, vagy ha ttudja valaki hogy mi lehet velem, akkor légyszives áruljátok el! Ezer köszi előre is. bocsi hogy hosszú lett.


2010. aug. 7. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
hu hát az durva lehet... mindenesetre először csak próbáld összeszedni magad és nem szétszórt lenni. figyelj arra amit csinálsz, meditálj, vagy jógázz vagy nem tudom =D de ha utána is fenn áll ez akkor keress fel vmilyen orvost :)
2010. aug. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok szétszórt amúgy, és mimindenre nem emlékezhetek még, amikről nem is tudok? : /
2010. aug. 7. 20:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Hetedszer írtad ki ugyanezt a kérdést. Nem zavar ??
2010. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
most irtam ki legelőször...haha...
2010. aug. 7. 21:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg nagy a baj.
2010. aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!