Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet folt a szememnél?

Mitől lehet folt a szememnél?

Figyelt kérdés

Negyedik este már hogy este smink lemosás alatt/után a belső szemzugomnal nagyon erős zöldes, lilás elszíneződés jön elő. De tényleg nagyon durván, messziről is olyan mintha bevertek volna. Sokáig azt hittem hogy a fáradtság, de utána nagyon jól kialudtam magam szóval így ki lőttem. Lelkileg is rendben vagyok. A sminklemosómra is gondoltam de hát évek óta ezt használom. Ami még gyanús hogy van a homlokomon egy friss pukli, elestem és beütöttem, és esténként kicsit megnyomom véletlenül (valahogy akkor jön elő a folt is). Létezik hogy ezzel a megnyomással okozom? Kell-e aggódnom? Mitől lehet?

/Szeretnék majd orvoshoz is elmenni ha nem történik változás de a vírus miatt ez most nagyon nem egyszerű és addig nem szeretnék Nagyon aggódni/


2020. okt. 4. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát mindenképp el kéne menned, lehet van kis repedés a koponyaalapon, a pápaszem hematoma szokott ilyen lenni, elülső koponyaalapi törés esetén.
2020. okt. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne nyomkodd addig se. De ha nem fáj semmi azért akkora baj nem lehet.
2020. okt. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Barátnőm elesett rollerezés közben beütötte a homlokát. Marha nagy monoklija lett. Simán lehet az ütéstől. Szerintem ne nyomkodd, és túlzottan ne aggódj ha nincsenek fájdalmaid. Persze nézesd meg, hogy megnyugodj az a biztos.
2020. okt. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hat lehet hogy van ilyen veromleny, veralafutasos ize, ami igy viselkedik. Nem reg egy boxmerkozesen lattam, ahogy az egyik boxolo rendesen meguti a masikat, amitol annak felszakad a homloka, belilult az arca. Kemeny utes volt, de meg allt a laban kibirta a szunetig. A szunetben az edzo meg a seged azonnal elkezdtek kezelni, nyomkodtak hutottek, simogattak, probaltak valahogy rendezni az arcat. Es egyszer csak az latszodott, kb 5 masodperc alatt, hogy a nyomkodas simogast hatasara, arcban levo talan ver, veromleny, ugy korbe folyta a szemet, amitol a szemhelyak es kornyeke annyira bedagadt, hogy egyszer csak semmit nem latott. Se kinyitni, se becsukni nem tudta, az orvos mindjart le is allitotta a merkozest.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ezek szerint van ilyen, hogy az arcban vagy a kornyeken felgyulemlo vert, vagy egyebb folyadekot, arebb lehet nyomkodni simogatni, a szem kornyekere.

A riporter egyebbkent nem tartotta kulonosebben sulyosnak ezt a horrorisztikus atalakulast, csak sajnalkozott, hogy ilyen hirtelen vege a merkozesnek, mert felszemmel nem lehet boxolni.

2020. okt. 4. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!