Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért/mitől hányhattam feketét...

Miért/mitől hányhattam feketét? 20/F

Figyelt kérdés

Szombaton bulizni voltam ahol ittam is, de nem rúgtam be 7 sör 2 felest ittam. Hajnali 5kor indultam haza egyedül és egész úton (30perc gyaloglás) csuklottam, de a végén már fájt jobb oldalt a mellkasom.

Mikor haza értem nagyon fáradt voltam, egyből döltem is az ágyba ahol még mindig csuklottam de 1 perc múlva jött egy böfögés és vele együtt hányás, de szinte 100%ban az orromból.

Ott éjszaka egyátalán nem foglalkoztam vele, kifujtam az orrom és lefeküdtem. Reggel mikor felébredtem nagyjából emlékeztem hogy mi történt és azt vettem észre, hogy fekete foltok vannak a párnámon, lepedőmön. Aztán megszagoltam őket és hányás szaguk volt, utána megnéztem a zsebkendőt is és nagyon meglepődtem mert fekete volt az is.



2020. okt. 4. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megalvadt/megszáradt vér
2020. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vér.
2020. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Remélem, nem vér volt. Mert az gáz.
2020. okt. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Heveny gyomornyálkahártya gyulladás alkohol miatt, kis vérzéssel. Előfordul mással is. Ezért nem jó éhgyomorra inni. Ha nincs panaszod, akkor nincs vele teendő.
2020. okt. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azóta semmi panaszom nem volt, csak annyi, hogy másnap mikor mentem nagy wc-zni akkor magán ami kijött semmit nem láttam kicsit sötétebb volt de barna, viszont mikor kitöröltem akkor a wc papír fekete lett.
2020. okt. 14. 10:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Mit ettél előtte? Nagyon nem mindegy.
2020. okt. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha van egy kis vérzés bárhol a gyomor-bélrendszerben, akkor a széklet fekete lesz. Esetedben pontosan tudjuk mitől lett fekete, alkohol, hányás kis vérzés stb.


Legközelebb óvatosabban igyál.

2020. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ettél esetleg étcsokit, vörösbort, májat, véreshurkát, céklát attól is lehetett. Gondold végig.
2020. okt. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Reggelire pék sütit, ebédre meg vacsorára rántott csirkét krumplipürével ettem. Szóval teljesen átlagos kajákat ettem és nem is éhgyomorra ittam. Ezt a 7 sör 2 felest kb 8 óra alatt ittam meg, ami szerintem egyátalán nem sok, én falusi fiatalként ha elmegyek máskor bulizni akkor szinte mindig többet iszom.
2020. okt. 15. 13:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valami banális oka van. Ha nincs semmi tüneted és a szekleted sem gyanús akkor engedd el a dolgot. De 1 hónapig azért figyelném mi jön ki belőlem és ha indokolatlanul fekete akkor orvoshoz mennék. Nem barna sört ittál. Attól hanytam már feketét.
2020. okt. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!