Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fontos! A tetű az tud ugrani?...

Fontos! A tetű az tud ugrani? Iskolában el lehet kapni?

Figyelt kérdés
Csütörtökön a suliban az egyik padon volt egy nagyon pici bogár és mászott felém én meg levideóztam még a videó most is megvan. És miután le tettem a telóm a hajamba ugrott megpróbáltam ki szedni de egyáltalán nem láttam. És ma nagy fénynél észre vettem hogy egy egyik hajszálam végén van 2 fehér pont és megpróbáltam le szedni de nem sikerült és így érződik, hogy ott van szóval kitéptem és betettem egy zacskóba hogy majd ha anya vasárnap haza jön megmutassam neki :V
2020. okt. 10. 16:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A hajszálad végén biztos nem tetű volt mert az a fejbőr közelében van és igen tud ugrani de általában másik fejről ugrik át. Szóval csak úgy a padon nem hinném hogy mászkálna, max ha a padtársad tetves és leesett egy a fejéről.
2020. okt. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
persze, hogy tud ugrani. így fertőzik meg egymást a gyerekek. de biztos, hogy tetű volt?
2020. okt. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Uh nekem annak tűnik így rá volt tapadva a hajszálamra kettő kis fehéres átlátszó valami és az egyik eléggé úgy nézett ki mint az a tojás amit leraknak:/
2020. okt. 10. 16:50
 4/14 A kérdező kommentje:
Át néztem a hajam ahol tudtam és sehol máshol nem találtam de az nagyon durván úgy nézett ki szóval most nem tudom mi az.
2020. okt. 10. 16:52
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet,hogy a hajszálad elvan törve azt láttad? Az is szokott " fehér poros" lenni és ketté van nyílva.


Vegyetek gyorsan azért tetű írtót biztos ami biztos.


Anno általánosba az egyik padtársát úgy megfertőzte a másik, hogy az ellenőrzővel csapkodta a padon és potyogtak ki szegény lányból...


Googlezd ki milyen a tetű s nézzd meg a vidin..max még bolhára gondolok.

2020. okt. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A fejtetű nem ugrik és nem is repül. Viszont gyorsan mászik. Ha esetleg valamelyik iskolatársadnak van fejtetűje és elég közel dugtátok a buksitokat akkor átmászhatott. A fehér kis valami a hajszálon ha nem nagyon mozdítható akkor lehet serke ami a fejtetű petéje. Remélem nem az.
2020. okt. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem nincs töredezve a hajam nem rég lett levágva vállig mert már túl hosszú volt. A padtársam hajába nem semmit nem látok mert szőke:V

Na akkor vasárnap estig majd reménykedek, hogy nem az.

2020. okt. 10. 16:57
 8/14 A kérdező kommentje:

6. Válaszolónak. Az ami a padon volt

elég gyorsan mászott:V

2020. okt. 10. 16:58
 9/14 anonim ***** válasza:

Egy kép sokat segítene, de én inkább lepkekabócára gondolok.

Nézz utána ennek is, hiszen te láttad.

2020. okt. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne remenykedj, hanem vegyel tetuirto sampont, vagy valamit, es hasznald azt. Megelozesre is jo, artani nem fog. Sajnos en felnottkent pont fel eve voltam tetves a “karanten” kellos kozepen, amikor boltba is csak heti egyszer jartam... iszonyatosan undorito volt, fogalmam sincs hol szedtem ossze, nem kivanom senkinek :(
2020. okt. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!