Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen helyről?

Figyelt kérdés

Kultúrális intézmény, ahol a járvány ellenére gyakoriak a sok embert összecsődítő programok és senki sem visel maszkot. A tulajdonos hiúságból nem és lenéz mindenkit aki maszkot hord. Idős emberek hezitáltak, hogy bemerjenek e menni és azt mondta nekik a tulaj mázas hangon, hogy nyugodtan mert náluk garantáltan senkisem fertőzött.

Egyszóval telibe sz.. ja a látogatói szám korlátozását és más óvintézkedést is.



2020. okt. 15. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nálunk csak annyival jobb a helyzet, hogy a színfalak mögött folyik a nemtörődömség. Kifelé megy a védelmi projekt. 😝 Nagyon gáz. Ebben letezni is. Én arra lennék kíváncsi inkább hol lehetne ez ellen bejelentést tenni?
2020. okt. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát ez jó kérdés, simán megérdemelték! Bezzeg tömegközlekedésen büntetnek is.
2020. okt. 15. 13:30
 3/13 A kérdező kommentje:
*megérdemelnék
2020. okt. 15. 13:31
 4/13 A kérdező kommentje:
Én megerteném még azt is, hogy néhány tucat lökött ember maszk nélkül akar bulizni a zárt falak mögött de ez egy kereskedelmi tavekenységet folytató, nyílvanos hely.
2020. okt. 15. 13:34
 5/13 anonim ***** válasza:
Ismerősöm egy magán gyorsétteremben dolgozik. Ott többen covidosak lettek. Senkit nem küldtek karanténba senkit nem teszteltek mert akkor be kéne zárni par hétre. Többiek ugyan úgy dolgoztak tovább. Ráadasul senki nem hord maszkot. És nagy a forgalmuk. Ki tudja hány embert fertőztek meg. Ez megy sok helyen sajnos. Ezért terjed a járvány. Nalunk hiába kötelező 90% nem veszi fel a maszkot. A vezetők sem. Páran veszelyeztetettek vagyunk. Senkit nem érdekel hogy elkapjuk e, pedig kollégam szívbeteg. Ha elkapja neki annyi. Megis beülnek mellé maszk nélkül értekezleten. Erre mit lehet mondani? Kihányom a belem.
2020. okt. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Felháborító ez a hozzáállás. Aki úgy gondolja, hogy a maszk viselés hülyeség, legalább más emberek miatti toleranciából felhúzhatná a pofájára a maszkot.
2020. okt. 15. 18:13
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem napi színten kell vitatkoznom a kollégáimmal még vezetőkkel is hogy legalább az irodámba nem jöjjenek be maszk nélkül ha már veszélyeztetett vagyok. Még ők sértődnek meg. Úgy hogy egyébként kötelező és az ajtókra is ki van téve a felirat. Röhej.
2020. okt. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Jó, de ezt ki tiltja meg, hogy magadat védő FFP3-as maszkot hordj ?
2020. okt. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Láttál már olyat? Nem hiszem. Nekem van. Felvenni nem lehet mert letöri az orrod. Azt kórházi használatra találták ki nem a népnek. De az egeszségügyiseknek is tiszta seb lesz tőle az arca. Abban legyek egész nap mert a kollégáim önző parasztok? Te jól vagy? FFp2 használok. Szemüveges vagyok. Bármit csinálok bepárásodik. Ha jön valaki felveszem de alig látok ilyenkor szóval egész nap nem tudok abban lenni mert nem látom a monitort, nem tudok dolgozni! Én betartom a szabályokat elvárom ugyan ezt a többeiktől is legalább ha az irodámba jönnek akkor ha már amúgy szarnak bele.
2020. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én is szemüveges vagyok. Próbáld meg a maszkot teljesen felhúzni az orrnyergedre és arra tedd rá az orrtámot. Nem túl kényelmes hosszú távon de legalább nem párásodik be az üveg :)
2020. okt. 16. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!