Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mekkora eséllyel ússzuk meg a...

Mekkora eséllyel ússzuk meg a koronavírust, és meddig fog tartani?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a vakcina kifejlesztése lesz a perdöntő, de ez is csak a pénzről szól.

Szerintem a tesztelés szám növelése kellene ahhoz, hogy ténylegesen reálisan lássuk a hazai helyzetet.



2020. okt. 18. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem meg mindenkinek át kéne esni rajta, és akkor túl lennénk a hisztin. Egy csomó olyan vírus van köztünk, amiről semmit nem is tudunk. Ráadásul mindig lesznek újabb vírusok, ezt nem lehet megúszni, teljesen normális, az élet része. Arról nem is beszélve, hogy halandóak vagyunk, sokan mégis úgy viselkednek, mintha örökké akarnának élni.
2020. okt. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Mivel az ellenanyagok az emberek 2/3-ában 3 hónapig sincsenek jelen elég magas koncentrációban a vérben, sajnos sem a nyájimmmunitás, sem a vakcina nem segítene. A valódi megoldás egy hatékony ellenszer kifejlesztése lenne.

Meddig fog tartani?

- amíg nem mutálódik a vírus egy kevéssé veszélyes variánssá vagy valami vissza nem szorítja a terjedését (akár egy másik, fertőzőbb, de kevésbé veszélyes vírus)

- amíg lesz hatékony ellenszer

2020. okt. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyárig fog tartani.
2020. okt. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jövő tavaszig/nyárig fog tartani.
2020. okt. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog eltünni soha, hanem jövö nyárra már valószínü mutálódik egy emberbaràtabb vírussá.
2020. okt. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!