Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van, hogy a gyógyszereke...

Miért van, hogy a gyógyszereket úgy csomagolják, hogy mondjuk 5db van egy levélen, amin elferne a duplája is?

Figyelt kérdés
2020. okt. 20. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem simán a marketing az oka. Az ilyen gyógyszer alapból kevesebb tablettát tartalmaz, de ha több levél van, az többnek is tűnik.
2020. okt. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Na ez egy jó kérdés, sosem tudtam én sem. Szerintem az az oka, hogy minél nagyobb egy gyógyszer doboza vagy a levél, amin rajta van, annál jobban elhiszed, hogy jó és hatásos.
2020. okt. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hitkerdes, hanem tarolas kerdese. Hasonlo alaku dobozba egy havi adagot tesznek bele.
2020. okt. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kései Sirató ***** válasza:
Nem törődnek a környezetvédelemmel. Pazarolnak, nem gondolnak a jövő nemzedékre, csak a profitra. Vény nélküli gyógyszereknél érthető, hogy marketing az oka, de vényköteleseknél is? Ha az ember beteg, bármennyiért, bármilyen kiszerelésben megveszi.
2020. okt. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Pl Raknak 8 gyogyszert, bizonyos centis tavolsagra egymastol, (ezzel kitoltve a hely hianyossagot)ahol amugy 14 elferne de annyira nem feltuno mintha csak egymas melle raknak es meg 8nak lenne hely. Aztan a 8 gyogyszert 14 araert eladjak es a legtobb ember ra se hederit mert a gyogyszer az gyogyszer es ha csak ennyi van benne es kicsit tobb az ara a kelletenel akko ugy vannak vele biztosan jo minosegu es tokeletesen hat arra a gondra amire vette. Nagyresz a lenyege az anyagi haszonszerzes mas problemakkal kuzdo emberekbol.
2020. okt. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Akkor*
2020. okt. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez így nagy baromság. Egy gyógyszernél sem találsz olyat, hogy fele annyit tartalmaz, de kétszer többért árulják.
2020. okt. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerbiàban èlek itt van ilyen. :D
2020. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valóban? Akkor a vásárlók meg is érdemlik :D
2020. okt. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!