Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van olyan érzésem,...

Miért van olyan érzésem, mintha víz ment volna az orromba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már régebben is volt ilyen, de akkor néhány perc alatt elmúlt, most pedig már vagy 5 órája van ez az érzés. Szóval igazából olyan, mint ha víz ment volna az orromba, de tovább tart. (Nathás vagyok)


Ui:Szinkronúszok, úgyhogy akár lehet amiatt is.



2020. okt. 22. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy úszás közben víz ment az orrodba?
2020. okt. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
koronavírus
2020. okt. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem tudom, miről beszélsz, ilyesmi nekem is szokott lenni. Nem segít ilyenkor, ha a szádon keresztül veszel levegőt (közben befogod az orrod), és ki viszont az orrodon fújod ki? Nekem ez szokott segíteni, pár percig így szoktam venni a levegőt, és ált elmúlik tőle. Hogy mitől van ez az érzés, egyébként nem tudom.
2020. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Leirnatok, hogy milyen erzesrol van szo? Reg nem volt viz az orromban, igy nem ugrik be az erzes. :)
2020. okt. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Nem tudom jól leírni az érzést. De a kérdező megfogalmazása áll ehhez az érzéshez a legközelebb, nekem idáig eszembe se jutott ez a hasonlat. Valahogy olyan furcsa érzés levegőt venni ilyenkor, nem fáj, de érzed, hogy valami nem stimmel. (tudom, nem lettél ezzel előbbre... 🤷‍♀️)
2020. okt. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves #4! Leginkább olyan érzés, mint amikor már levegőt venni is fáj és nagyon irritáló. Olyasmi, mint amikor elzsibbad a lábad.
2020. okt. 22. 21:26
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Elmúlt, de ha legközelebb is lesz már majd tudok vele mit kezdeni. Köszi a válaszokat.
2020. okt. 22. 21:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor már tudom, hogy miről beszéltek. Nekem ilyen volt, mikor valamelyik orrsprayt használtam. Ilyen égető, csípő érzés. Te használsz ilyesmit?
2020. okt. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen olyan, orrsprayt nem szoktam használni.
2020. okt. 22. 21:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!