Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyér kezelése miért gyógysz...

Aranyér kezelése miért gyógyszerrel történik, mikor van gyorsabb és biztosabb mód is? Mi az utóbbi kizáró oka?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem megkérdezni az orvost. Pár napja jött ki az aranyerem (közvetlenül a hosszú hétvége előtt), így nem tudtam hamarabb orvoshoz menni, mint kedd. Ekkor már nem működött az a lehetőség mint ezelőtt, hogy a trombotizált aranyeret helyi értéstelenítés mellett felvágják, ami pár nap alatt gyógyul, szinte jelentéktelen fájdalom mellett. Helyette írt fel gyógyszert és krémet, közel 10.000 forint értékben, szedjem, kenjem, műtéti teendő nincs, egy csomó ideig még ott fog maradni a vérrög, ami már csak azért sem kellemes, mert eléggé fáj, így szedhetek fájdalomcsillapítót is. Miért jobb megoldás a gyógyszer, amivel a kezelés hetekig eltarthat, kérdéses eredmény mellett, mint eltávolítani a vérrögöt és egy hét alatt elfejelteni az egészet?

2020. okt. 27. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert nincs elég ember és idő

+a gyógyszer olcsóbb

2020. okt. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kevesen voltak a rendelésen, alig egy óra alatt megvoltam az egésszel. Ha már úgy is fent voltam az ágyon, nem sokból tartott volna vágni egyet, mint ezelőtt mindig. Nekik olcsóbb lehet, de nekem a gyógyszer drágább és hosszabb a gyúgyulás. Van idejük, mert még kontrollra is mehetek két hét múlva, kíváncsi leszek, mennyit fog addig javulni.
2020. okt. 27. 20:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!