Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » TB nélkül fogad a háziorvos?

TB nélkül fogad a háziorvos?

Figyelt kérdés
2020. nov. 3. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Fogad, csak mindent ki kell fizetned.
2020. nov. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Igen, de úgy mintha magán rendelése mennél, és a felírt gyógyszereket is teljes áron tudod kiváltani.
2020. nov. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
fogad, csak majd behajtják rajtad a költségeket az elmaradt hónapokkal együtt. én is magamnak fizetem, kb 7700 ft havonta.
2020. nov. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
TB-vel sem lehet meglátogatni, csak előzetes időpontegyeztetés után. Hívd fel és beszéld meg vele a továbbiakat, a TB-t pedig visszamenőleg fizesd be, mert az állam nem felejt, mindent behajt.
2020. nov. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
aha, de mivel 6 hónap után van gond, és az januárban telik le akárkinek, aki június óta nem fizet, így ez most kb. lényegtelen is
2020. nov. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
aha....egy kicsit le vagy maradva a szabályok terén.
2020. nov. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
A háziorvos nem foglalkozik, ezzel ez egy adó. Fogad ellát ez a dolga receptet ír, de szól, hogy nincs ellátási jogosultságod, és jelzi a nav felé. Ők várnak egy két évet, és küldik a csekket a késedelmi kamatokkal.
2020. nov. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Erre járt egy lepontozó, vagy egy tb ügyintéző, Mondjuk pontozzon le attól még a tb egy adó, és fizetni kell. Aztán ha betegek vagyunk fizethetjük a maszekot, ha emberi normális ellátást akarunk.
2020. nov. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%

Sok-sok pirospacsi minden válaszra.

Ez igen.

Remélem kedves kérdező, most nyugodtabban alszol.

Ja, erre is jöhet egy piros.

2020. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Senkit nem pontoztam, szóval igen, nyugodtan aludtam...
2020. nov. 4. 11:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!