Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Páv 2 vizsgálat miből áll?

Páv 2 vizsgálat miből áll?

Figyelt kérdés
2020. nov. 3. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Számítógépes ügyességi gyakorlat, monotóniavizsgálat, szíámtógéépes mozgáskoordinációs vizsgálat, megfigyelőképesség, pszichológussal történő beszélgetés.
2020. nov. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 petizacc ***** válasza:

Én most voltam.

Az első feladat úgy néz ki, hogy van 4 ábra ami mindig ugyanaz, az alatta lévő minden gombnyomás után változik. Az a dolgod hogy eldöntsd, hogy az adott ábra megfelel-e a 4 valamelyikének vagy sem. Ha mefelel fehér gomb, ha nem fekete. Ezt minél gyorsabban, lehetőleg kevés hibával kell megcsinálni. (Nekem két hibám lett a kb. 500 képből.)

A következő feladatban a képernyő random felületein színes gombok fognak megjelenni. Ha pirosat látsz pirosat nyomsz, ha sárgát akkor sárgát stb., ha mély hangot hallasz fekete gomb, ha magasat akkor fehér. A képernyő alsó részén középen egy sötét téglalpban van két fehér gomb. Ha a bal világít akkor bal pedál, ha a jobb akkor jobb pedált nyomsz.

Ezeket kell csinálni egyre gyorsabban. Ha kizökkensz a ritmusból próbáld meg újra felvenni, nem baj ha hibázol.

A következő feladat egy pszichológiai kérdőív. Kérdéseket tesznek fel és el kell döntened, hogy az adott állítás mennyire jellemző rád. Azt tanácsolom hogy ne hazudj, de azt nyilván ne valld be ha mondjuk könnyen dühbe gurulsz a volánnál.

Ezután jön az elbeszélgetés a pszichológussal. Ő átnézi az eredményeidet, feltesz pár kérdést, pl. tőlem azt kérdezte, hogy miért csinálok PÁV 2-t mikor a 3 is elég lenne. (Később ADR, estleg D kat. jogsi) Nem kell félni tőle, vallatni nem fog, nem lesznek hülye kérdések (pl. mit lát a képen a pacában vagy nem tudom).

Miután ezen is túl vagy akkor a piszchológus elmondja, hogy sikerült a vizsgád és kiállítja róla a papírt. Nekem határozatlan időre adták meg.


Sokan túlmisztifikálják ezt az egészet, mintha direkt akarnák benned kelteni a feszültséget hogy mennyire nehéz, pedig ez egy gyerekjáték.

250 km vezetés után ültem le megcsinálni, 1 óra alatt végeztem.

Remélem segítettem, sok sikert a vizsgádhoz!

2020. nov. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!