Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a hátam/gerincem....

Nagyon fáj a hátam/gerincem. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap rosszul voltam, a vérnyomásom nagyon alacsony volt. Ma megjött a mensesem, azt mondják attól lehet, reggel nagyon görcsöltem. Délután jobb lett, most estére alig bírtam ülni, fáj a hátam közepe, a gerincem azt hiszem, meg úgy kifelé a veséim felé is...sehogy sem tudok feküdni se oldalt se háton, már totál kivagyok, szenvedek. Valakinek volt már ilyen? Segítség!
2010. aug. 9. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem szinte soha nem a hasam görcsöl, hanem a derekam fáj nagyon ha megjön. Néha szinte elviselhetetlen. Ugyanúgy fájdalomcsillapitót és görcsoldót veszek be, mintha a hasam görcsölne és használni szokott. Algoflex-M. vagy Cataflam-Nospa
2010. aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is a hátam, derekam szokott de kegyetlenül fájni, előtte meg a hasam....kész pokol az egész. Vegyél be fájdalom csillapítót, estére is, aztán jobban fogsz majd aludni valamennyivel. De lehetőleg ne üljél sokat, mert még az is megterheli a gerincedet.
2010. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:( Nagyon megijedtem...
2010. aug. 9. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!