Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha napokkal hamarabb készítem...

Ha napokkal hamarabb készítem elő a vizeletmintát, akkor az feltűnik az orvosnak?

Figyelt kérdés
Jövőhéten kellene adnom, de lehetséges, hogy menstruálni fogok, mit tudok csinálni?

2020. nov. 5. 09:23
 1/4 Hellmano ***** válasza:
22%
Persze, mikor megkóstolja érezni fogja, hogy állott már napok óta. Amúgy komolyan friss vizelet kell nem lehet vinni napokkal azelőttit...
2020. nov. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lesz értékelhető. 2-3 óra max. De inkább kevesebb. Nekem reggelit nem fogadtak el délután 2kor. Ha meg fog jönni mosakodj meg alaposan majd rakj fel egy tampont és úgy pisilj. Akkor nem megy bele a vér.
2020. nov. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Tampon+mosakodás pisilés előtt. Csak a friss vizelet jó.
2020. nov. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

nem tudom milyen vizsgalatra kell vizeletminta, de ha elore szolsz hogy menstrualsz, es a ver jelenlete nem zavarja a vizsgalat eredmenyet, akkor nyugodtan adhatsz ugy is.

(en jogsi elotti alkalmassagin ugy adtam es nem volt gond)

2020. nov. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!