Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek be kellene csukni...

Manly kérdése:

Szerintetek be kellene csukni az iskolákat és átállni online oktatásra ?

Figyelt kérdés
Egyre több iskolában terjed a Covid fertőzés, egyre több tanár esik ki.

2020. nov. 6. 17:14
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ideje lenne!
2020. nov. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Felsőtől felfelé.
2020. nov. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
17%
Nem
2020. nov. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 Hellmano ***** válasza:
17%

Állásinterjún.

-Mikor végeztél a suliban kisfiam? 2019-20-21.

-Köszönjük jelentkezését, ennyi elég is volt.

(Elutasítva.)

2020. nov. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
85%
1. Vagyok mielőtt valaki megvádolna se tanár se diák nem vagyok. Én az összeset bezárnám. De felsőtől mindenképp. Felügyletet biztosítani kell aki nem tudja megoldani otthon. De jó lenne a szülöknek ahol lehet biztosítani a Home Officet és így a kicsik is maradhassanak otthon. Sajnos ők tudnak legkevésbé figyelni a járványügyi dolgokra. Azt viszont nem értem a jatszóterek mi a búbánatért vannak meg nyitva. Ott tobzódik a tömeg délután meg hétvégén.
2020. nov. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
88%

Hallottad Orb@nt:

Az iskolákat csak a legvégső esetben fogjuk bezárni.

Miért?

Az egy dolog, hogy a legtöbb gyerek átesik tünetmentesen, esetleg kicsit köhög, de azt a nyomvadt vírust hazaviszi a szüleinek, akik már nem biztos, hogy olyan jól tudnak ellene védekezni, nem beszléve a nagyszülőkről.


Szerintem be kellene zárni

2020. nov. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
87%
A szülők meg behozzák az irodába ahol 20an ülnek fasirtban maszk nélkül. Így akinek nincs gyereke is beteg lesz. Igen be kéne zárni! Meg munakhelyenek is szankcionálni ha valaki nem vesz maszkot ahol sokan vannak.
2020. nov. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
74%
7. Ez a legyen mindenkibek rossz mert neked az volt hozzáállás nagyon szánalmas. Semmit nem fog számítani állásinterjún. Én sokan interjuztatok. Nem ilyesmiket nézünk. ;)
2020. nov. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
5%
Nem lehet, hogy inkább a munkahelyeket kéne bezárni?
2020. nov. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 Hellmano ***** válasza:
26%
9-es nekem semmi rossz nem volt :D Imádtam suliba járni még 30 évesen is suliztam, minden szrt elvégeztem, minél tovább húztam. Baromi jó agyam van nem kellett soha tanulnom, mégis mindent tudtam. A mai gyerekek ígyis buták, miért kell ez , hogy még butábbak legyenek? Hogyne számítana. Például szakmákat tanuló diákoknak mi gyakorlata lesz így a szakmájában, ha nem kell suliba járni. Vagy otthon kitanulja magától? Baromi nagy hátrány lesz hidd el, hiába interjúztatsz sokat.
2020. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!