Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a bohócokról?

Mi a véleményetek a bohócokról?

Figyelt kérdés

Én személy szerint irtózom tőlük. Ezt ne úgy képzeljétek el szimplán nem szeretem őket. Ha meglátok egyet, azonnal erős félelem fog el, a torkom összeszorul és sírhatnékom lesz. Egyik évben például egy zsúfolt vásárban sétáltam, amikor a tömegből elém lépett egy bohóc. Annyira megijedtem tőle, hogy nem sokon múlt, hogy megüssem.


Ti hogy viszonyultok a bohócokhoz? Néhányan nevetségesnek tartják, hogy félek tőlük, pedig ez egy létező fóbia.


2020. nov. 9. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha pl. az It-ből összefutnék este a bohóccal, nagyon megijednék (enyhén szólva :D), de amúgy teljesen semleges a hozzáállásom az átlag, nem direkt ijesztő bohócokhoz. Nincs velük bajom, de nem is szeretem őket kifejezetten.
2020. nov. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kuloultrofóbiának hívják.

Én csak annyit tudok tanácsolni, hogy ne nézd meg az Az (It) című filmet.

2020. nov. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szinte halálfélelmem van tőlük. Ha élőben találkozok eggyel, simán pánikrohamom lesz. Nálunk egyébként a családban mindenki kb hasonlóan reagál rájuk, szóval nekem teljesen általános dolog ez a bohócfóbia.
2020. nov. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem félek tőlük, de sose tudtam rajtuk nevetni, szórakozni. Kisgyerekként se. Nem értem a létjogosultságukat.
2020. nov. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha szeretnel egy rossz elmenyt magadnak, a mcdonaldsban kerd hogy a bohoc hozza a szuletesnapi tortad. :D
2020. nov. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2020. nov. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban gyuloltem oket, de ma sem tudom, igazabol ki a celkozonseg. Irritalnak.
2020. nov. 10. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Láttam az Az című filmet és érdekes módon az abban lévő bohóc nem váltott ki belőlem ilyen intenzív félelmet. A mekis bohóc a képen szerintem sokkal ijesztőbb mint az Az-ban lévő. Ráadásul az egész gondolat, hogy folyton mosolyog, akkor is, ha igazából sz@r kedve van, nagyon nyomasztó szerintem. Az egész olyan torz, groteszk. Anyukám meg pár éve el akart engem vinni egy bohóc showra. Ránéztem a plakátra, ami hirdette és még az élettől is elment a kedvem, nemhogy a bohóc showtól.
2020. nov. 10. 07:58
 9/11 anonim ***** válasza:

Tenleg remes. :D nem csoda hogy eltemettem az emlekeim kozott, csak ez a kerdes hozta elo. A bohoc akkor vicces amugy, ha nagy labbal hulyen megy fel ala, egy perc alatt lufit hajtogat, zsonglorkodik es rohog a sajat viccein, aztan elesik, elkezd sirni es azt mondja elcsusztam egy sajtburgeren. :D ilyenek a valodi bohocok

Amugy lehet vslahogy ingerelarasztasos technikaval dolgoznak, ezert vannak gyerekkorhazakban, olyan helyeken ahol reparalodni mennek az emberek.

2020. nov. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Nekem azok a bohócok is félelmetesek, amilyet leírtál. Nem vicces, hogy folyton mosolyognak, akkor is, ha a pillantásuk mást mond. Ráadásul akkor is mosoly van az arcukon, amikor a szájuk nem mosolyog. Sokszor a festék és a valódi arckifejezés közt olyan éles a határ, hogy az már ijesztő.
2020. nov. 10. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!