Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvajarhat a szomszedom?

Alvajarhat a szomszedom?

Figyelt kérdés

Egy masik szomszed mondta, hogy a neni (80eves biztos van) minden ejszaka kinyitja az osszes ablakot a lepcsohazba. Miota mondta, en is eszrevettem, hogy tenyleg minden ejjel hallom, hogy nyilik az ajtaja, kb 20 perc mulva meg zarodik.

Ez nem lehet veszelyes, ha alvajaras? Marmint nem ugorhat ki pl? Az alvajarok cselekedhetik mindig ugyanazt, vagy ez nem jellemzo, es inkabb ez csak egy hobort lehet nala? De az ejszaka kozepen, nagyjabol mindig ugyanakkor?

Nem tudom jo kategoria e.


2020. nov. 12. 00:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, kb ket hete szoltak nekem, azota hallom en is, de azt nem tudom miota tarthat.
2020. nov. 12. 00:47
 2/4 anonim ***** válasza:

Az is veszelyes, ha demencias, Alzheimeres, es eber allapotban nem tudja, mit csinal.

Kegyetlen, amit mondok, de amig masokra nem veszelyes, gazt egve hagy, stb, addig neki jobb otthon lenni. Magyarorszagon kulonben is egy lakas ara lenne egy ki tudja, milyen otthon, senki nem tud 24 oran at orkodni folotte.

2020. nov. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha igazi alvajaro lenne, fiatalon is csinalta volna. Ferjemnek ilyen rendellenessege van, de csak beszel, tesz-vesz.
2020. nov. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2

A neni nem lakik egyedul, de igazabol most nem is ez a lenyeg, marmint engem az erdekelne, realis veszely e az, hogy fogja magat es kiugrik. Nem tudom tudjak e otthon ezt, vagy nem kelnek fel ra, hisz idossel lakik egyutt.

Amugy nekem a dedimamam otthonba volt,( hosszu tortenet, es az adott feltetelek mellett senki se apolta volna megtovabb) es nem annyira draga azert, mert egy lakas alsohangon is 20+ millio, azert az tulzas, hogy ennyi az otthon. A dedimnel a nyugdija fedezte havonta, max kisebb osszeggel kellett kiegesziteni ha jol emlekszem.


3 Azt nem tudjuk nyilvan, hogy fiatalabb koraba is csinalta e. Olvastam rola erdekes torteneteket, valaki autot vezetett, vagy epp megtalaltak valami masik ember konyhajaba...

2020. nov. 14. 20:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!