Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véradásnál nem sikerült...

Véradásnál nem sikerült levenni a 4,5 dl-t. Kidobják?

Figyelt kérdés
3,5-nél megállt a gép, mert lement a vérnyomásom és majdnem elájultam. 3 felé veszik szét a csomagot, 3 emberen segítenek vele, de azt mondták ha kevesebb, akkor kidobják. Igaz ez? Feleslegesen mentem el és szenvedtem (ök is velem) több mint fél órát? Nagyon szeretném ha nem dobnák ki, majdnem megvolt a csomag csak 1 deci hiányzott...

2020. nov. 12. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

"majdnem megvolt a csomag csak 1 deci hiányzott..."

Ezt majd magyarázd meg annak, aki kapja a véred.

Eleve a zacskóban 4,5 dl vérhez elegendő véralvadás gátló van, kevesebb vagy több nem jó.

De, igen, kuka.

Ez nem egy játék, hogy csak csak egy kicsi hiányzott hogy nyerjek.

Ettől függetlenül nem feleslegesen mentél el, mert próbáltál segíteni.

Szerintem próbáld meg újra, ha az időkorlát lejárt.

De előtte sok folyadék, és bőséges étkezés.

2020. nov. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A véralvadásgátlót fokozatosan keverte hozzá a gép, direkt rákérdeztem; újfajta keverő volt. Ezt kihagytam, ezért gondolom hogy használható még valamire, nagyon nagy hiány volt, alig van vér, azért mentem én is.
2020. nov. 12. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:

1-es

A vér 3 fázisát külön használják és csak egy része megy vérként vérpótlásra. Ha már nem értesz hozzá, ne oszd az észt. Nem dobják ki.

2021. jan. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-as remélem így van és nem dobták ki. De már mindegy, eldöntöttem hogy soha többet nem megyek. Egy élménynek "elment", nem volt kellemes de legalább tudok véleményt alkotni (sajnos negatívat). Sajnálom mert segíteni akartam, de nem vagyok rá alkalmas.
2021. jan. 22. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!