Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kèszülök ki jobban...

Miért kèszülök ki jobban reggeles müszakba jobban mint èjszakásba?

Figyelt kérdés
2020. nov. 16. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
mi a reggeli rutinod? mennyit pihensz éjszakázás előtt, illetve emnnyit reggeli műszak előtt? mi az ami más az éjszakai műszakban, mint a reggeliben, pld. mit eszel/iszol éjjel és reggel?
2020. nov. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sokszor èjszakásba alszom 2 órát mège vagyokugy kihukba mint reggelesbe 7 óra alvás után

Reggelesbe 8orakor kibukom

2020. nov. 16. 18:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy kel az ember. Hogy épp megszakad-e az alvási ciklus. Mert az tud ilyen problémákat okozni. Én régen azért keltem fel hajnali fél 4 kor. Mert kelhettem volna 5 kor is, csak akkor úgy néztem ki mint akit fejbecsaptak egy nagy lapáttal...
2020. nov. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert hajnalban kezdődik a meló. (Tehát 9 előtt).
2020. nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem egy jó esti és reggeli rutinra lenne szükséged. Pld. én ébredés után lassan-nyugodtan felkelek, iszok egy pohár vizet, nyomok egy laza reggeli edzést, legalább úgy egy órán át nem telefonozok, nem netezek, nem tv-zek, hogy minél tovább kerüljem a felesleges ingereket, nyugodtan reggelizek valami könnyű de energiadús ételt, kávét-cigit csak 10-11 után fogyasztok és amióta ez a rendszerem, sokkal könnyebbek a délelőttjeim. Próbáld ki, hátha neked is beválik. Lehet ezt még fokozni, találsz egy csomó jó reggeli és esti rutin ötletet, ha beírod google-be, hogy "morning routine".
2020. nov. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!