Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet ezen segiteni?

Lehet ezen segiteni?

Figyelt kérdés
Mióta maszkot kell hordanom, azóta nagyon izzadok. Már az összes fajta maszkot kipróbáltam, semmi javulás. Csak annyi változott, hogy mennyi idő múlva kezdek el iszonyatosan izzadni. A légzéskönnyitő szelepes maszkkal ez 6 óra, a többinél kevesebb. Viszont a munkaidőm 12 óra plusz 2 óra tömegközlekedés. Tehát napi 14 órát van rajtam. A legnagyobb baj, hogy már megjegyzéseket tesznek rám a többiek az állandó izzadás miatt. Ha otthon vagyok maszk nélkül, ilyen problémám nincs, illetve, ha csak a boltba megyek el benne, akkor sincs. Van valakinek erre jó megoldása? Vagy lehet, hogy valamilyen betegségem van, attól van ez?

2020. nov. 25. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az lehet a gond, hogy maszk mellett nem tud úgy hűlni a szervezeted, mint előtte, mert nem azt az elsődleges hideget szívod be, mint maszk nélkül. Nyilván télen az ember a bőrén keresztül sem tudja úgy szabályozni a testhőjét, mert jobban fel van öltözve.

Szerintem öltözz szellősebben a munkahelyeden, hogy ne csak a légzőszerveken keresztül legyen lehetősége a szervezetednek hőfokszabályzásra, hanem bőrön keresztül is. Talán nem fogsz annyira izzadni.

2020. nov. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok a mostaninál szellősebben öltözni. Kötelező munkaruha van. Vászon hosszúnadrág, rövid ujjú pamut póló, vászon köpeny, zárt cipő.
2020. nov. 25. 11:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem csoda, ha izzadsz.
2020. nov. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok. De akkor a többiek miért nem izzadnak ugyanennyire? Mert pont azért kapom a megjegyzéseket, mert rajtam kivül senki sem ilyen.
2020. nov. 25. 11:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne vedd fel ennyi, ha rendőr kérdezi mondd hogy egészségügyi okokból nem hordhatsz maszkot, meg amúgy se vagy beteg.
2020. nov. 29. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!