Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nincs lazam se mdgfszva...

Ha nincs lazam se mdgfszva nem vagyok es nem erintkeztem korina virusos beteggel , elmehetek tesztet csinaltatni? Vagy laz nelkul is lehetek virusos?

Figyelt kérdés

2020. nov. 27. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, elmehetsz. 20 rugo.
2020. nov. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Angel3000 ***** válasza:
16%
Szia! Láz nèlkûl is lehetsz korona virusos, enyhe tûnetekkel!Maradj otthon, ne menj sehová! Inkább hivd fel a Kôrzeti orvost, hogy kûldjôn ki egy Mentôautót ahol biztonságosan le tudják venni tôled a mintát! Vonulj Karantènba, ameddig nem tudod meg a vizsgálat eredményèt! Jóbbúlást!
2020. nov. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2 Milyen hulyeseget irogatsz, mar ne haragudj..

Semmi baja a kerdezonek, o maga irja, se nem beteg, se nem erintkezett virusos emberrel, erre te azt irod, hivjon magara mentot. Szerintem meg ne vegye el a mentot olyanok elol, akiknek valoban szukseguk van ra.

2020. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elmehetsz tesztet csináltatni magadnak fizetősen. Az állam viszont nem fog letesztelni ingyen, ha nincs tüneted és nem vagy közvetlen kontaktszemély se.

Egyébként pedig lehetsz teljesen tünetmentesen is fertőzött, igen, már tavaly óta ezt szajkózzák, pont ezért kötelezik mindenkinek most már a maszkot, ha közösségbe megy.

2020. nov. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Adj nekem egy húszast és megmondom hogy fertőzött vagy e.
2020. dec. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!