Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyik napról a másikra elkezde...

Egyik napról a másikra elkezdett fájni a bal hüvelykujjam, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Tegnap még semmi nem volt, éjjel többször felkeltem, és éreztem, hogy fáj, de azt hittem, zsibbad. De ma reggel óta nagyon fáj az ujjbegyem, és szerintem be is van dagadva.

Hallottam már ilyenről, és valaki esetében egy daganat kezdődött így. Van okom ilyesmitől tartani?



2020. nov. 28. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
COVID
2020. nov. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1 Nem hinném, más tünetem nincsen, ami a koronavírusra vallana.

[link]

Izomfájdalmat ír, ami nem hinném, hogy pont az egyik ujjamban keletkezne. Bár nem nagyon vagyok otthon az orvostudományban, szóval javítsatok ki, ha tévedek.

2020. nov. 28. 11:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet,hogy bement esetleg valami kosz a körmöd alá (akár láthatatlan is); és akkor tehát ettől dagadt be.

Vagy pl inhüvelygyulladás (?) vagy mi az; de szóval szerintem valami koszos helyet megfogtál, és hiába mostad meg a kezed; bennemaradhatott egy kicsi, amit már nem tudtál kimosni,és akkor begyulladt; de szóval szerintem ne aggódj, pár nap mulva nem lesz baj; vagy pl mondjuk,ha csak a hüvelykujjaddal toltad be egyszer a bukóablakot -csuktad be; tehát ha csak egy ujjal nyomtad be az ablak tetejét; tehát ahhoz azért nehéz az ablak, és akkor a hüvelykujjadra terhelődött egy csomó súly; és akkor meg izomláz van benne, vagy nagyon erősen megnyomta az ablak. Visszanyomott, ahogy te megnyomtaĐ; azért nyomódott meg az ujjad,mert te odapréselted az ablakhoz, amikor toltad vele. Lehet, hogy már nem is emlékszel, mikor volt ez, csak most jött ki rajtad; de szóval szerintem amikor írok , már nagybizonysággal el is múlt. :)

2020. dec. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!