Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szlávik: a lehető leggyorsabba...

Szlávik: a lehető leggyorsabban kell beoltani a lakosságot?

Figyelt kérdés

Szlávik János beszélt arról is, a "koronavírus-fáradtság" eléri az embereket, egyre többen nem szeretnének maszkot használni, nekik komoly reményt adhat a vakcina, amelynek segítségével feloldhatóvá válnak a korlátozó intézkedések.

Mi a véleményetek?



2020. nov. 28. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Mi már elkaptuk, lábadozunk, hazahozták az általános iskolás gyerekek.

A véleményem igen markáns, a türelmem pedig elfogyott. És rendkívül dühös vagyok, valamint rohadtul aggódom az idős rokonaim életéért.

2020. nov. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Igaza van Szláviknak.
2020. nov. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Szláviknak abban nincs igaza, hogy amíg a lakosság nagy része nem lesz átoltva rendszeresen, addig nem szabadulunk meg a maszktól.
2020. nov. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Azért kíváncsi leszek ha valami gebasz lesz valamelyik oltással, ki lesz érte a felelős? Pl. a Pfizert az amerikai szerződés mindenféle felelősség alól felmenti, AstraZeneca az eu-ban részleges felmentést kapott.
2020. nov. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%

"Azért kíváncsi leszek ha valami gebasz lesz valamelyik oltással, ki lesz érte a felelős?"


Ha anafilaxiás sokkot kapsz az aszpirintől, ki a felelős?

2020. nov. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5. A gyógyszergyártó aki felelősséget vállalt a termékéért perelhető. De itt arról van szó hogy nem mindegyik cég vállal felelősséget az oltásért, amit tömegesen fognak beadni embereknek. Az aszpirin talán 30 éve van forgalomban és bizonyított hogy nem okoz tömegesen problémákat, ez az oltás pedig pedig egy teljesen új dolog amit hirtelen nagy mennyiségű ember fog megkapni.
2020. nov. 29. 12:44
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Én már voltam covidos alig volt valami tünetem, remélem engem kihagynak.
2020. nov. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Én is voltam benne, semmiség volt pedig nagyon beteg szoktam lenni az influenzába is. Szlávik pedig először szerezze be a vakcinát és utána ígérgessen.
2020. dec. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%

"utána ígérgessen"

Semmit se ígért. Elmondta, hogy szerinte minek kéne történnie.

2020. dec. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Helosziaszia ***** válasza:
0%
Okosak ezek, tudták hogy besokall majd a nép egy év utáni bezártságtól, maszkozástól, és majd ha látják hogy van egy vakcina, ami ellenében ezeket a korlátozásokat feloldják, mindenki szalad érte
2021. márc. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!