Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másnak is átázik a maszk...

Másnak is átázik a maszk ebben az időben?

Figyelt kérdés
A maszkom ebben a nyirkos hideg, hóeséses időben teljesen átázik, az arcom pedig fázik a maszkban. Nem hiszem hogy ez egészséges dolog. Másnak is átnedvesedik átázik a maszkja?
2020. dec. 3. 09:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Utcán lehet sállal, nem?
2020. dec. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem. Sehol sem lehet sál, kizárólag masz.
2020. dec. 3. 11:33
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen nekem is, szerintem sem egészséges túlzottan...

mondom én úgy , hogy én már évek óta hordom infulenzás időszakban...nekem nem kellett ehhez a covid, tehát nem vagyok kényes, viszont ez egy valós probléma és én azt gondolom, hogy igen ez a helyzet és valóban szerintem sem egészséges vizes maszkkal mászkálni...

Nekem is kb 5-10 perc után benedvesedik, egy megoldás van, ha séta közben nem beszélgetsz senkivel, mert akkor kevésbé hamar párásodik be.

Nem tudom mi lenne erre a megoldás, mert ennyi pénze meg maszkja senkinek nincs, hogy fél óránként cserélje...

2020. dec. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!