Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek egyek most, vagy ne?

Szerintetek egyek most, vagy ne?

Figyelt kérdés
Szóval korábban már írtam ki kérdést, hogy problémám van a kettes számú dologgal. Ha egyszer rámjön, nincs menekvés, menni kell. Emiatt stresszelek, főleg randi előtt, mivan ha akkor jön rám, és nincs hova mennem. Történt is nemrég egy ilyen. Egyébként ha eszem, általában az meg szokta reggel tolni a gyomrom és mennem is kell hamar wcre. Viszont ma már ettem kétszer, és már érzem, hogy lehet lassan kell majd menni. Szóval inkább ma meg holnap délelőtt ne egyek már, és vagy wczek vagy nem, vagy egyek, és holnapig biztos budizok egyet, aztán lehet, hogy amit most ráeszek még, szóval a mai kaja, az fog randi közbe rámjönni? Lehet vacsorázom egyet, és holnap nem eszem egyáltalán. Nektek mi a véleményetek? Amúgy voltam orvosnál már ezzel a bajommal, szedek gyógyszert, de én még mindig azt hiszem ez inkább pszichológiai, mint szervi baj.
2020. dec. 12. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
De miért baj, ha eszel ma is és holnap is, és aztán elmész szarni? Azt értem, hogy randin nem szeretsz, de egy szóval nem írod, hogy holnap bárhova mennél.
2020. dec. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mikor lesz a randi.
2020. dec. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, holnap délben találkozunk, és erdőbe megyünk sétálni. Végül ettem. Attól félek, hogy nem fogok tudni randiig, és közben fog rámjönni úgy, hogy nincs hova mennem szarni
2020. dec. 12. 21:36
 4/6 anonim ***** válasza:

jajj kedes kérdező, de akkor ne erdőbe menjetek randizni, ott még inkább ezen fogsz stresszelni...menjetek valamelyikőtök lakására, vagy olyan helyre ahol van a közelben nyilvános wc és ott még mondhatod is , hogy jajj sokan voltak és fel sem tűnik a leányzónak, hogy mi volt.

Erdőbe majd akkor menjetek, ha már egy ideje együtt vagytok, mert akkor eleve már nem stresszelsz annyira, illetve ugye akkor már kevésbé ciki , ha mégis ilyen történne..No meg akkor legalább várd meg amíg kitavaszodik, mert ilyenkor csupasz az erdő...tényleg kellemetlen lenne ha rád jönne a wc-zés...

2020. dec. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam lakásra hívni elsőre neki az nem. Most már beígértem ezt. Városban sem lehet sehova menni, mert semmi nincsen nyitva ezek miatt a kib@sz@tt lezárások miatt.
2020. dec. 13. 07:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor vigyél szentablettat.es ne stresszelj..Minden rendben lesz.
2020. dec. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!