Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt rajtam kívűl olyan...

Van itt rajtam kívűl olyan őrűlt aki csak a Szov... izé Orosz vakcinában bízik meg?

Figyelt kérdés

1. Nem kell ultrahidegen tartani.


2. Van, működik és ennyi.

Nincs túlbonyolítva.


3. Az oroszok maguknak csinálják, míg a nyugati államok magukon kívűl mindenki másnak.


(Emiatt csak azt hagynám beadni, és lehet írni hogy ez tutitroll de NEM! Amúgy én is utálom aZorbánt és Putyint is de őt csak 99,9%-osan)


/Kérném hogy aki tudja jelentse ezt a kérdést hogy megfelelő kategóriába kerülhessen!/



2020. dec. 17. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekelnek a válaszok.


Amúgy nyugi, hidd el, jelentik a kérdésed, így, vagy úgy. :D


Amúgy meg az interneten hozzáférhetőek, hogy milyen cég milyen típusú vakcinát fejleszt.


Amúgy ebben természetesen benne van a politika is, a nyugat-"Kelet", szembenállás stb. De azért figyelemre méltó, hogy egy bizonyos személy, vagy személynek a pénze főleg nyugati gyártóknál lelhető fel.

Tehát itt bejön a politika, a kapcsolati tőke után a tőke maga is.

2020. dec. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:O már átrakták! Ugylátszik 23:00 után is van moderálás :D
2020. dec. 18. 00:14
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Orosz rulett, egészségedre!
2020. dec. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Én is így vagyok vele azzal a különbséggel hogy én az Oroszt is csak akkor lennék hajlandó ha a TEK vinné el hogy erővel oltanak be. Egyébként azt sem.
2020. dec. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Én jobban megbízok a szovjetbe, mint az "kísérleti" mRMA vakcinában.

Csak azért írom, hogy kísérleti mert ilyet még nem kaptunk.


Végül is gyerekkorunkban szovjet vakcinákat kaptunk azt azért mindenki egybe van még.

2020. dec. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Na ez ám a bátorság!!
2020. dec. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem utálom akit írtál, de teljesen egyetértek. Az oroszok a tudományban mindig élen jártak, az asszonyság kotyvaléka egy kísérlet nem más.
2021. jan. 16. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs az Orosz vakcinával semmi baj. Vektor vakcina, olyan mint az Astra Zeneca.
2021. febr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!