Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kijött egy kelés a combomon,...

Kijött egy kelés a combomon, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Illetve szerintem kelés, néztem képeket a neten és van közte olyan amire hasonlít. A múltkor vettem eszre, megpiszkáltam és jött ki belőle valami lé, utána sötét színű lett és vér jött belőle. Úgy tűnt, hogy begyógyult de most olyan mintha kicsit eleven lenne. Ha hozzáérek érzékeny, önmagában nem fáj. Tegyek rá betadint vagy hagyjam?
2020. dec. 23. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem várd meg amíg lerohad. Az orvost semmiképp nem javaslom, hagy dolgozzon az evolúció.
2020. dec. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Betadine oldattal kenegesd, persze ha rosszabbodik akkor mutasd meg orvosnak.
2020. dec. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell várni amig sárgára érik.Akkor kell tökéletesen kinyomni.

Nem baj ha vérzik,az tisztitja belsejét .Ha kicsi is marad bent belőle,újra felfog telni.Ha ez netán zsir csomó,akkor a tokját is ki kell vetetni.Ez orvosi feladat.

2020. dec. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül magától elmúlt 1-2 napon belül. Azért köszi A hasznos válaszokat!
2021. jan. 8. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!