Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyakamon oldalt, fülcimpától...

Nyakamon oldalt, fülcimpától lejjebb és kicsit hátrébb van a nyakamon egy ilyen kemény pont szerűség..olyan mint egy kis porc darab, vagy nem tudom..valaki?🥺

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt mondja egyik ismerősöm zsír mirigy vagy micsoda szerinte ez,mert nézte, de ez ilyen kő kemény kis pont,mint ha kis porc darab lenne. Kb 1cm x 1cm es.. nőtt azóta,mióta észre vettem kb masfel hónapja.. már külsőleg olyan mint ha ilyen csomos pattanás lenne(nem piros,gyulladt,csak dudorodik ugye)

Érzésre pedig kis kemény valami.

Szerintetek?:( milyen dokihoz kellene ezzel menni? Bármi velemeny segítség jól jönne.

Ciszta,vagy zsirmirigy tényleg ilyen kemény valami? Nem mozgathato nagyon,nem is piszkálom. Bárki, Bármi?🥺



2020. dec. 24. 01:53
 1/3 anonim válasza:
Lehet simán a nyirokmirigyedet érzed vagy esetleg az gyulladt be. De lehet zsírmirigy is. Menj orvoshoz az a legbiztosabb.
2020. dec. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Amúgy meg sebészet.
2020. dec. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Meton ***** válasza:
40%
Sürgősen menj dokihoz. Ha zsírcsomó, az nem gond, de ha rákos daganat, az már gáz. Persze akkor fájna is. Mindenesetre mutasd meg dokinak aztán eldönti, mi legyen vele.Ha megnyomod és fáj, akkor szerintem érdemes egy picit izgulni miatta.
2020. dec. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!