Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jogos az egészségügyben...

Jogos az egészségügyben dolgozó rokon felháborodása?

Figyelt kérdés
Holnap utazunk el egy rokonhoz ahol jelen lesz egy egészségügyi dolgozó családtag is. mivel félünk a vírustól és van a családban veszélyeztetett, megkértem az ott lévőket előre hogy arra az egy órára amíg ajándékozunk, viseljen mindenki maszkot. Ezen szinte mindenki felháborodott főleg a kórházi dolgozó mert őt tesztelik minden nap gyors teszttel és egész nap amúgy is abban van. Jogos?

2020. dec. 25. 15:35
 1/10 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem ha muszáj valakihez bemennem, én szó nélkül veszek fel maszkot.
2020. dec. 25. 15:37
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ne menjetek el oda főleg, hogy ti féltek is.

És van veszélyeztetett is nálatok. Minek mentek el így oda, hogy paráztok?

Nem értelek titeket.

2020. dec. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Férjem családja... Inkább elmegyünk a gyerekek miatt fél órára mint hogy ők üljenek be
2020. dec. 25. 15:43
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Értelek. De van egy veszélyeztetett is és rá is paráztok a dologra akkor nem értem miért nem lehet kihagyni most az egyszer.

Vagy akkor viseljetek ti maszkot végig.

2020. dec. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Angel3000 ***** válasza:
57%
Szia! Nem jogos a felháborodása, mert muszáj maszkot hordania mindenkinek, aki ezt nem csinálja annak nincs felelôssèg èrzete!
2020. dec. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Jogos a felháborodása. A maszk többet árt, mint használ. És aki nem beteg az miért fertőzne? De ha ez zavar nem menj sehova, maradj otthon!
2020. dec. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Ki hagynám ezt a találkozást.Ezek a tesztek nagyon nem megbizhatók,főleg az erről adott tájékoztatók.A politika játszik a a számokkal.
2020. dec. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én is fogok maszkot viselni nem csak tőle kértem.
2020. dec. 25. 16:36
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Szomorú hogy pont a kórházi dolgozó van felháboródva, amikor tudja hogy ezek a gyorstesztek nem teljesen megbízhatóak... Ennyit ki lehetne bírni, én nem mennék őszintén szólva, ha ennyire nem képesek.
2020. dec. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%
Ez a politika része, hogy az embereket egymás ellen fordítják. Azért megbízhatatlanok a tesztek, mert hazugságra épülnek. Szerepe a tesztnek a járványpropaganda, a védőoltás reklámozása. Az a lényeg, hogy valaki egészségesnek érzi magát vagy sem. Máskor is voltak influenza járványok. Ne féljünk már egymástól! Elvégre a szeretet ünnepe van!
2020. dec. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!