Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert kortyog az alhasam?

Miert kortyog az alhasam?

Figyelt kérdés

Ma keson keltem, egy kavet ittam meg, azota nem ettem. Ennek mar 6 oraja. De megis allandoa kortyogo hangot erzek a hasmbol, de nem is a gyomrom felol, hanem lentebrol. De nem az a hang, mikor ehes vagy, hanem mas, mintha bugyborekolna.

Egyepeknt ez mar olyan ket honapja kezdodott, folyton hallom, este, reggel. Ma pedig olyan gorcsos erzest ereztem odalent, ez osszefughet a kortyogo hanggal? Valakinek volt mar ilyen?


Elore is koszonom a valszokat?


26L


2020. dec. 28. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egyél. 6 órája hallgatod a hasad fortyogását, mert egy kávéval próbál boldogulni.
2020. dec. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ettem mar, de amikor eszem akkor is ez van. Meg este mikor aludnek es reggel is mikor megyek mosdoba, akkor is ezt hallom folyton. Annyira idegesito mar.
2020. dec. 28. 16:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ilyen gyomorsav ez? és akkor pl ha eszel a rendbe jövős, tehát pl ha mondjuk ilyen gyomorsav túltengés, hogy lötykölődik mondjuk, ha éhezel, vagy pl ha sokáig nem küldesz le kaját. (?) Ha éhes vagy, akkor egyél, lehetőleg minél jobb minőségű kaját, és annyit, amennyi jól esik. Én nem értek hozzá; de tehát biztos ha majd eszel,akkor majd elmúlik; remélem, a kérdésed feltevése óta már ettél. Egyébként szóval nehogy most diagnosztizálj magadon valamit, lehet, hogy ez tök normális, csak járnak, mozognak a beleid, az emésztő szerveid. Én amúgy nem értek hozzá, de szóval én úgy érzem, hogy neked nincs semmi bajod amúgy tehát; de én nem tudom. Csak ennyit szerettem volna leírni.
2021. jan. 2. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazabol allandoan kortyok, ha eszek ha nem, szoval folyamatosan. Este neha alig tudok elaludni, olyan hangos.

Akkor kellemetlen meg mikor tanitok, es hallatszik, mindig attol tartok, hogy remelem a tanitvanyaim nem halljak.

Annyira ciki mar es idegesito....

2021. jan. 2. 13:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez csak a levegőztető rendszer. Rossz a hangszigetelése a hasadnak
2021. jan. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!