Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ajánlana valaki egy hatásos...

Ajánlana valaki egy hatásos dezodort?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat kipróbáltam de nekem valahogy egyik se hat

2020. dec. 30. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Rexona maximum protection

Nekem bevált pedig eléggé izzados vagyok.

2020. dec. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

három dolgot ajánlanék őszintén neked:

- a dezodorok lóóófaaaszt sem érnek

- a reggeli mosakodás csodát tesz (antibakteriális akármivel)

- egy rendes, minőségi parfüm évekig tart és még illata is van.


Ha kipróbálod, soha de soha többé nem veszel dezodort.

2020. dec. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Mi számodra a hatásos: ami teljesen gátolja az izzadást (eltömíti a pórusokat, és egészségtelen), vagy amitől nem leszel büdös az izzadás mellett? Előbbi esetben a gyógyszertári Solutio antisudorica, utóbbi esetben az Olivia krémdezodorjai vagy pl. a Forever aloe dezodorja teljesített nálunk legjobban.
2020. dec. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jaj csak a forevert ne, egyes vagyok

Méregdrága és kb dm sajatmarkas színvonalon van...

2020. dec. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%

4# Én csak azokat írtam le, ami nálam bevált, mondjuk a Forevert még régebben használtam, akkor jó volt. DM sajátmárkása mellett sokkal hamarabb büdös leszek, a Forevernél nem tapasztaltam ilyet. Sajnos tényleg drága, viszont sokáig jó volt. Viszont pl. az Olivia sokkal könnyebben elérhető, mert az is kapható DM-ben, nem kell rendelni.

Én próbáltam még a Ben & Annát, de amióta megváltoztatták, sajnos semmit sem ér, de viszont megavasodott még lejárat előtt, szóval azt nem tudom ajánlani. Még ajánlották nekem a Borza krémdeóját, abból van nem csak szzódabikarbónás, hanem cinkoxidos változat is, de arról viszont még nincs személyes tapasztalatom, és ahhoz nehezebb hozzájutni is.

2021. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eggyet tisztázzunk! A dezodor es a parfüm nem izzadásgátló, csak illatosít. Olyat vegyél mindenképpen, amire az van írva hogy izzadásgátló.

Másik dolog a fürdés minősége. Lehet kapni fürdőpamacsot,az a hálós kis gombóc, ami a hónaljból mint a smirgli, kiveszi az izzadásgátló maradványokat, zsírt, ragadt koszt. Erre ráteszel tusfürdőt, és alaposan megmosod magad, nyak, áll, fülkörnyéktől lefelé haladva, végén a nemi szervet és a kloákát.

Majd meg kell ismételni ugyanezt, mert ilyenkor még csak a mocskot keverted magadon, a másodmosakodás az igazi. Utána alapos öblítés, nem, nem olyan amilyen, hanem alapos. Törölközés után izzadásgátló stift, spray, mindegy. A stiftet csak és kizárólag közvetlenül fürdés után szabad használni. A sprayt értelemszerűen bármikor.

Garantált lesz az ápoltságod.

Ja, és törölközőt 60 fokon mosni 2-3 hetente, havonta. Nekem azzal nincs gondom hogy mikor mosom, mert alapos fürdés után nem koszolódik hamar.

2021. jan. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!