Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan adjam be magamnak a...

Hogyan adjam be magamnak a hüvelykúpot?

Figyelt kérdés

Többször is próbáltam már de egyszerűen nem birom feltolni. Nagyon fáj!

Hogyan kell csinálni és meddig kell tolni? Az ujjamat is utána kell tolni hogy ne csússzon ki???

Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2020. dec. 30. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Én le szoktam feküdni, szétteszem a lábaim (nyilván 😅) igyekszem elengedni magam és bár furcsán hangozhat egy pici nyálat rákenek az ujjammal a bemeneti oldalára a tablettának mert ha nagyon száraz vagyok, vág. Ezután behelyezem és utánna egy újjal, általában a középsővel, felnyomom ameddig csak elerem. Nem kell aggódni, hogy túl mélyre nyomod, háton fekve nem érsz el annyira. Van akinek könyebb oldalfekvésben picit felhúzva a lábait, de én úgy nem tudom elengedni magam mert akkor a külső lábat ugye tartani kell.
2020. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Használtál már tampont?
2020. dec. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek a kupok odabent azonnal olvadnak, csusznak. Ha tenyleg nem fiu vagy, finoman tolva ugyis erezned, meddig megy.
2020. dec. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
múltkor volt egy hüvelyi fertőzésem, kúpot írt az orvos. esténként felnyomtam magamnak óvatosan (nekem nem fájt, pedig amúgy nem használok tampont, csakis betétet), bugyimba betettem egy vastag menzesz betétet, mivel folyt ki utána éjjel.szóval javaslom a kúpozásnál a betétezést
2021. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tovabbra is erosen ketelkedem a kerdezo nemeben. Vagy mondanad legalabb, hogy szuz vagy, es nem tudod, milyen iranyba kell haladni, mert sosem probaltad.
2021. jan. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!