Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiújult volna a pánikbetegségem?

Kiújult volna a pánikbetegségem?

Figyelt kérdés

Hirtelen a semmiből ugyanaz az érzés kerített hatalmába, mint anno 6 éve (azóta nem volt semmi ilyen tünetem). Elkezdett nyomni a mellkasom, ájulás kerülgetett, levert a víz. 40 perce történt. A mellkasom zsibbadt, a kezeim, hasmenésem lett, halálfélelmem. Most viszont iszonyúan fázom és ráz a hideg, de egy fokkal talán jobb a helyzet, kevésbé érzem a mellkasom. Kinek mik a tünetei és hogyan orvosolja? Régen frontint vettem be rá (felet), de csak pár alkalommal jött elő (utazásnál) akkor, illetve volt egy húzósabb hónapom, amikor nagyon nem akart elmúlni, rettegtem az alvástól is, szorongtam. Nem akarom, hogy visszatérjen az életembe ez a borzalom. Tanácsok?


29/N



2021. jan. 2. 03:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy gyomorrontás vagy ilyesmi. Voltam pánikbeteg, szóval tudom milyen borzalom amiről írsz és nagyon hasonló ehhez. Gondolom nem rég jöttél ki belőle azért ennyire élénken él még de ne ijedj meg vegyél pici erőt hogy minden rendben az már nem jön vissza és idővel emlék marad az egész. Én is csak röhögni tudok már magamon milyen szar volt már ez pedig gyógyszert sem szedtem rá (atarax meg frontin) gondolatod.
2021. jan. 2. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia igen ez a pánikbetegség sajnos enis ugyan igy vagyok
2021. jan. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!