Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki próbálta más is rajtam...

Ki próbálta más is rajtam kívül milyen nyugtatóra inni?

Figyelt kérdés
Én nagyon kiegyensúlyozott voltam.

2021. jan. 2. 17:35
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Zoli, te vagy az?

:-)

2021. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%

Én kipróbáltam ;)


1 - Amúgy szerintem a kérdező nem Zoli - de ki kérdezi? :)

2021. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem Zoli vagyok
2021. jan. 2. 17:54
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Amúgy én nem szoktam kiegyensúlyozott lenni. Volt hogy kiittam egy üveg 100-as fronyát - és megittam mellé hááát 2 Liter sörig emléxem - aztán a detoxba tértem magamhoz. De közben nem volt se kép - se hang. Az utolsó emlékem hogy meghúzom a sört az üvegből.

Amúgy én régen azért szerettem ezeket mert 2-3 napig egyfolytába aludni szoktam. Szóval ez olyasmi mint a hibernáció 😃

2021. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Gondoltam hogy nem Zoli vagy. De van olyan Zoli aki szokott ilyeneket csinálni. Csak az pont nem a kérdező 😊
2021. jan. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Neeem,a világon csak te vagy ez a kivételes egyén, akinek ennyi esze van :)
2021. jan. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Viszont azt fontos kiemelni hogy a benzók alkohollal történő kombinálása légzésdeprimáló hatású - tehát akár légzésbénulást - ergó - halált okozhat!

Ugyan ez ritkán fordul elő - de mégis bekövetkezhet...

2021. jan. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azért annyit nem ittam. 2 sör, 3 szem nyugtató
2021. jan. 2. 18:16
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

Aha

Hát én addig szoktam italozni, amíg kb kicsúszok a képből.

A gyógyszerekkel se tudok bánni. Beszedek egyszerre 10 mg-okat - és kb elájulok.

Amúgy én drogoktól vagyok kiegyensúlyozott - egy rövid időre - de az sem éri meg.

Meg a zen meditáció még ami nekem bevált - bár ott nincs olyan érzés/készenlét mint a szereknél - és sok munka/gyakorlás is van vele - de talán az az ami megéri - és ha rendszeresen erőfeszítést tesz bele az ember - akkor kiegyensúlyozott lehet.

De persze kinek a pap - kinek a papné (kinek meg a lánya).

😃

2021. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ittam már rá, de nem fogok rendszert csinálni belőle. Természetesen több rivotrilt vettem be olyankor, mint kellett volna, elég hülye dolgokat műveltem pedig amúgy nem ittam sokat. Aztán másnap alig emlékeztem valamire.
2021. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!