Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Háhy évesen kezdenek őszülni...

Háhy évesen kezdenek őszülni az emberek ?

Figyelt kérdés
2021. jan. 3. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hamar megnyertem a dolgot, 18 évesen már festeni kellett a hajamat, mert már akkor nagyon őszültem. Az egész család ilyen.
2021. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van aki már a húszas évei közepén.

Ez egyénenként változó.

2021. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 12 évesen volt 2 vagy 3 ősz hajszálam. Csufoltak is érte. Aztán 20 évesen vagy még előbb már több volt. KB azóta festem.
2021. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Az első ősz hajszálak korán megjelennek mindenkinél, de hogy látványosan mikor, az egyénileg nagyon változó. Ismerek olyat, aki 20 éves kora óta teljesen ősz, és olyat, aki 60 felett is csak itt-ott. Az átlag olyan 60 éves kor körül kezd észrevehetően őszülni szerintem.
2021. jan. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hellmano ***** válasza:
Változó, de a nagy átlag a 40-es éveiben kezd el őszülni először a halánték tájon, majd szépen terjed az egész hajra. Én 41 múltam és nemrég kezdett kicsit a halántékom pár ősz szál van már benne, de mivel oldalt nullással nyírom a hajam így mikor kicsi nem is láthatóak, de ha meghagyom 1 centisre oldalt, akkor már láthatóak az ősz szálak, de az nagyon ritka, ha nem nyírom le.
2021. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerösöm 16 évesen már teljesen ösz (fehér) volt, náluk a családban megszoklott volt. A nagymamám meg 82 évesen tiszta sötét hajjal halt meg, gyakorlatilag nem volt egyetlen ösz hajszála sem.
2021. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A férfiak előbb szoktak. A legtöbben 50 éves korukra már őszek. A nők inkább 60. Egyik nagymamám 64 és még mindig teljesen sötétbarna a haja, apum pedig 52 és már évek óta mákos a haja :D
2021. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!