Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Én sose kaphatom már vissza a...

Én sose kaphatom már vissza a hajam?

Figyelt kérdés

Köszönöm ha elolvasod és próbálsz segíteni


Aug-ban kezdődött miután egy gyulladt fog lázat is okozott. Először hátrébb,aztán elöl is kezdett ritkulni.

Eleinte 2 bőrgyógyászhoz mentem,ekcéma lett megállapítva de sokra amúgy nem mentem velük. Az egyik samponja,még ha az ekcémát el is tüntette, még tovább ritkított mert valami kénes szar volt.

Aztán hajgyógyászhoz mentem,a mikrokamerával látszott hogy sok baktérium van a fejbőrömön,a gyulladás elősegítette a szaporodásukat,a férfias kopaszodást kizárta a csávó. Szóval a gyógynövényes cuccaival elkezdtem a kúrát. Első hónap elég jó hatású volt,a meglévő szálak megerősödtek,hosszabbak és szebbek lettek,és nem ritkult tovább.

Aztán 2.látogatás,jó hír volt hogy látszott pár babahajszál már,de elkezdi hogy egy másik balzsamra váltsak,ami erősebb és zsírosodás ellen van,amióta azt használom száraz a fejbőröm,húzódik stb és a fejem közepén most alig van haj..A megmaradók meg szárazak és töredezettek lettek. Szóval 1 lépés előre 2 hátra,kb ez jellemzi ezt az egészet,csinálom de nem hogy javul csak rosszabbodik.

Össze-vissza vannak helyek ahol visszadúsul,megint kihullik,vissza,ki...

Mindegyik akinél voltam azt mondta hogy ne aggódjak,hosszú folyamat de vissza tud nőni,kár hogy ebből annyit tapasztalok hogy a fejem közepét kell takargatni már. Nincs senki akihez bizalommal fordulhat az ember ilyenkor? Még 1 reményem maradt mert a triohairről sok jó vélemény van..

De azt se tudom a hajhagymáim hogy bírják egyáltalán ezt,élnek-e még..Mert akkor már beültetésre kell menni

21F


2021. jan. 4. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A szervi okot biztosan sikerült teljesen kikezelni? Nem lehet még egy gyulladt fogad, vagy valami más hasonló? Én ebben az irányban is próbálkoznék, mondjuk a háziorvosnál, hogy nem javasolna-e valami plusz vizsgálatot.
2021. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, a vérvétel is csak egy kis gyulladást mutatott,ugye a fog miatt.

Fog ami problémás volt már rég nincs szóval ez is kilőve

Biztos hogy fejbőr miatt van nem valami belső ok miatt. Mert már 1 éve elkezdődött ez az ekcéma,de sokáig nem látszódott belőle semmi,bőrgyógyász se látta, csak simán viszketett,ezért korpásodás elleni sampont használtam meg kaptam egy gyógyszert ami elfojtotta a viszketést. Viszont nem volt kezelve maga a fejbőr szóval csak rosszabbodott.

2021. jan. 4. 20:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Mennyire huzodott vissza elol? Tudsz kepet kuldeni?
2021. jan. 5. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!