Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Házilag készített sópárnában...

Házilag készített sópárnában a só nem áll össze?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék itthon házilag sópárnát készíteni boltban kapható Himalájai sóból.

Azt az egyet nem tudom, hogy pár használat után a levegő páratartalmától, vagy ha a gyerek beleliheg, nem fog teljesen összeállni a só? Végtére is a boltban is műanyag zacsiban árulják a sót.

Van valamilyen spéci trükkje, hogy ezt elkerüljem, vagy nem lesz vele ilyen gondom?

Ui: végtére is nem akarom a gyereket sótéglán fektetni :)


2021. jan. 7. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, de az éttermekben a sótartókba tesznek egy pár rizs szemét emiatt.
2021. jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van, tegyél közé rizst, probléma megoldva.
2021. jan. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ugye jól gondolom, hogy az így készített párnát alacsony teljesítmény mellett akár a mikróban is fel lehet melegíteni?
2021. jan. 7. 15:32
 4/5 A kérdező kommentje:

Mondjuk én nem nagyon szoktam étterembe járni, de ha meglátnám, hogy a sótartóban a só közé rizs van keverve, felháborodottan követelném a só kicserélését :)!

Tudom, én vagyok a paraszt....

2021. jan. 7. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem ront a só minőségén, sőt pont hogy javítja mivel a párától nem áll össze.


Egyébként egész párnát nem csinálnék sóból. Rohadt kemény lenne. Plusz ha megnézed a sólámpát pont ez a lényege hogy hőre párolog, amúgy pedig áll a víz alatta, mert szívja magába a levegő nedvességtartalmát.


Légutakra lehet kapni nagyon jó mentolos illatú párnákat. Ha melegítés a cél akkor jó a só, de tuti nem aludnék kemény sópárnán.


Légutakra pedig lehet kapni sópipát. Van felnőtt és gyerek is.

2021. jan. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!