Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez Raynaud kór?

Ez Raynaud kór?

Figyelt kérdés
Ha hidegről hirtelen megyek be melegre akkor az ujjaim teljesen bedagadnak olyan szinten hogy hajlítani se tudom őket.Mostanában újra elkezdődött, de furcsa módon csak a jobb kezemen, és már lese megy, hanem egésznap bevan dagadva, és még a bőr is kivan száradva rajta.Az ujjbegyeimen pirosak és érzékenyek szinte mindenre.Régen háziorvos azt mondta Raynaud, de akkor általában mindkét kezemen bedagadtak az ujjak nem csak az egyiken és nem tartott a dagadás tovább 7-8 óránál.Nem tudom hogy 20évesen mennyire lehet ez érszűkület vagy más, és hogy az csak 1 kezet érintene.Tudom orvossal kéne megnézetni nem itt megkérdezni,meg is fogom csak addig kíváncsi vagyok mások véleményére.

2021. jan. 11. 18:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!