Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Balkez középső ujja reggelente...

Balkez középső ujja reggelente be van hajlitva, egyre rosszbb, mar egyaltalan nem tudom kiegyenesiteni?

Figyelt kérdés

[link]


Hasonlo a lroblema csak epp en sose roppantottam ki ugy, ahogy itt irjak.

Olyan mintha a tenyerem fajna mikor ki akarom egYenesiteni azujjam. Rohadtul faj ea szinte mindenben meggatol. Mi a franc van vele?


2021. jan. 13. 05:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Menj el egy hazi orvoshoz

Nem szabad kiserletezni vele vagy te probald visszarakni.


Egy pillanat az orvos elmondja neked es megnyugtat teged is hogy semmi baj nincs :)

2021. jan. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
Általában ez a pattanó ujj. De egy orvost keress fel.
2021. jan. 13. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ez jo megoldas lenne csak a problema, hogy 19 vagyok, sulit felbe kellett hagyni es meg mindig munkat keresek, szoval nincsen tb-m, mert draga szuleim azt mondtak, "tudnam de nem akarom fizetni a tb-det, majd megoldod magadnak", mert ezzel akarnak reszben fenyegetni h jajj mminel hamarabb munkat talaljak, csak epp nem rajtam mulik hogy epp hova vsznek fel es gova nem, csak epp igy meg ha barmi betegseg, vagy igazabol balesetem lenne meg is dogolhetnek mert nem lathatnak el, vagy max korhazi szamla elleneben.

Szoval mindenkepp mas megoldas kell.

2021. jan. 13. 06:02
 4/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
74%

Természetesen nem biztos, hogy ez a probléma, de orvos nélkül ezt nem fogod tudni, ez minimum egy vizit, de inkább 2,plusz a kezelések.

Arra most hagy ne reagáljak, hogy a szüleid hogy állnak hozzá ehhez, de sajnos sokan vannak így, viszont nem tudhatja senki mikor lesz olyan helyzetben, hogy ellátást kellene igénybe vennie, ez a lényege. Nekem is vannak ilyen ismerőseim, ne fizesse, de utána ne nyavalyogjon, vagy akkor az aktuális ellátást kell kifizetnie.

2021. jan. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

En nem is ertem miert allnak igy hozza, sose voltam s eakaratos se gyoker se semmi ilyesmi, csak a covid cseszett el par dolgot, raadasul mindketten dolgoznak, nem ertem, hogy 7-8ezret miert sajnalnak, foleg, ha az egeszsegemrol van szo, de mindegy.


Ha mindenkepp orvos kell hozza akkor ott befellegzett. Mashol is sajnos azt olvasom, hogy az kellene hozza, mert lehet h ez a roppanoujjas dolog, ami meg akar mutetet is igenyelhet.


Eskuszom, az elmult 2 evben az ongyilkossag egyre tobbszor jutott eszembe mint menekulesi opcio. Egsre erosevben ugy erzemy hogy inkabb az, mintsem ez az allando szorongas, mert mindig van valami szarsag aminek tortennie kell.

2021. jan. 13. 06:23
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem szqbad ilyenekre gondolni...

Reggelente faj a kezed? Vagy este?

Javaslom hogy kinyujtot tenyerrel aludj estenkent es figyelj oda napkozben is hogy igy legyen

2021. jan. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Ypszilon1980 ***** válasza:

Azért írtam, hogy a szüleid hozzáállására nem akarok reagálni, semmi közöm ehhez.

Itt inkább az a baj, hogy nem tudod mi a probléma. Sokan nem ismerik az ellátásoknak a menetét sem, mert az egy dolog, hogy elmész egy orvoshoz, mond egy szakvéleményt és tegyük fel azt kifizeted, de mi van, ha kér egy labort, röntgent, stb.?

Helyzetedet megértem és tényleg sajnálom, de muszály a szüleiddel egyezkedni. Most, hogyha már 6 hónapja nincs fizetve, nem is látnak el anélkül, hogy kifizetnéd az ellátási költségeket.

2021. jan. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem pár hónapja volt az egyik ujjammal ilyen, tigristapaszt tettem a tenyeremre, ahonnan indult a fájdalom, elég sokáig tartott, de egyszercsak elmúlt, nekem tipikus pattanó ujj volt.
2021. jan. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Sajnos nem lehet velük egyezkedni. A borra, sörre, egyéb kocsmázásra, cigire, hajfestésre, körmösre, ilyeng-olyan apró dolgokra mindig van pénz, amire tényleg szükség lenne, nincs.


Nagyjából 11. Hó első hetében szűnt meg a jogviszonyom, szóval még a 6 hónap nem telt el, legalább ennyi pozitívum. Ezen felül... Hát nem tudom.


Az még a vicces,hogy ma telefonálnak, hogy holnap mennem kell-e meghallgatásra meg kipróbálni egyáltalán hogy mennyire megy a munka amire jelentkeztem, és ahhoz szükségem van a kezemre mindenképp, ha meg fáj és folyamat be van hajlitva, az nem lesz valami szerencsés.

2021. jan. 13. 07:04
 10/15 A kérdező kommentje:
Ha sikerül kiegyenesiteni megprobalom valahogy megfesziteni hogy ugy maradjon. Köszi a válaszokat!
2021. jan. 13. 07:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!