Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hányszor lehet felvenni egy...

Hányszor lehet felvenni egy maszkot, ameddig nem lesz túl büdös?

Figyelt kérdés
2021. jan. 17. 03:05
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Hordj moshatót vagy egyszer használatost.
2021. jan. 17. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 molnarmarcell21 ***** válasza:
0%
Az ajánlás szerint óránként kellene fertőtleníteni.
2021. jan. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Nem lesz büdös ha nem olyan helyen dolgozol ahol pl dohányoznak.Én addig hordom amíg el nem kezd foszlani ami kb 3 hónap,de akkor is csak a sok szösz zavar,nem a szaga.
2021. jan. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én félévig hordtam, amíg el nem hagytam, mondjuk nem szagolgattam, de ha kiemelkedően büdös lett volna biztos észreveszem.
2021. jan. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mosható maszkot használok.Heti 5x 9 órát.Olyan 7 hónapja ugyanazt.Hetente 1-2 szer kimosom.

---------------------------------------------

Viszont az FFP maszkok ha napi 9 órát van használva,akkor kb.4-5 nap után már kellemetlenek.

2021. jan. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11%
Ha egyszer veszed fel, az is káros az egészségre, de természetesen minél többször, annál károsabb. Mosd olyan gyakran, ahogy csak tudod!
2021. jan. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem az elejétől kezdve ugyan az az eldobható van mint majdnem mindenkinek a környéken, senki nem cserélgeti és még nem büdös, kocsiban egyszerűen kiszárad így nem igazán van esélye büdösnek lenni.
2021. jan. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!