Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol kattoghat az allkapcsom?

Mitol kattoghat az allkapcsom?

Figyelt kérdés
Mar hetek ota folyton kattog az allkapcsom bal oldalt nagyon zavaro van hogy jobban van hogy kevesbe ejszaka ha megebredek van hogy nagyon durvan.Mit lehet tenni ez ellen vagy mitol van?masnak hasonlo esetleg 25L

2021. jan. 18. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
- mert még senki nem vágott pofán jó alaposan, hogy helyére kattanjon az állízületed -
2021. jan. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Te normalis vagy?kezeltesd magad ha nem tudsz normalisan valaszolni nem is ertem az ilyenek minek irnak ha nincs normalis valaszod ne irj
2021. jan. 18. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:
-ez esetben kattogjál csak tovább. bár szerintem akad ott valami kezelendő mechanikai probléma-
2021. jan. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudod mit inkabb az ilyen embereket szoval sem meltatom...
2021. jan. 18. 20:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is sokáig volt ilyen fiatal koromban. Nekem mélyharapásom van, lehet, hogy ez okozta, az állkapocs kicsit deformált. Felnőtt koromra megszűnt a kattogás.
2021. jan. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!