Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Terhesseg lenne?

Terhesseg lenne?

Figyelt kérdés
Sziasztok,Igaazbol raparaztam az egesz menstruaciora es ezert kesett 3 .napra megjott 5 napig tartott.De menstruacio utan elkezdett fajni a mehem.Mar jobb kicsit.Es sokszor kell pisilnem.Gondolom felfazas en nem terhesseg.Ja es vittem vizelet mintst az orvosnak aztmondta 1 db gennyet talalt benne.Szval mi a velemenyetek?
2021. jan. 20. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Csinalhatsz egy tesztet, hogy megnyugodj, de menstrualtal+ tipik felfazasos tuneteid vannak, szoval nem hiszem, hogy terhesseg.

Antibiotikumot nem kaptal?

2021. jan. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%

Biztosra mondom, nem lehetsz terhes.

A sok hiedelemmel ellentétben a női test ciklusonkétn 2 nap képes teherbe esni. Ez a két nap emberenként változó, hogy mikor van. A termékeny időszak 14. nap körülre szokott esni. A menstruáció, a ciklus eleje abból adódik, hogy a méhnyakba nem ágyazódott be a zigóta (a megtermékenyített petesejt) , és lelökődik egy vérzés kíséretében. Ha már egyszer lelökődött, akkor utána pár nappal lehetetlen , hogy terhes legyél.

Nézz utána! Hormonmentes Janka, termékenységtudat tanfolyam.!

2021. jan. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem kaptam antibiotikumot,om azt mondta az orvos kamilla tea minden mennyisegben es tozegafonya kapszula,ezeket szedem most.
2021. jan. 21. 00:33
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat egyebkent puszi nektek
2021. jan. 21. 00:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!